Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Teodor Cristian [ TeodorCristianYT / ID: 37886 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Teodor Cristian Maidan
  • Varsta reala: 15
  • Orasul unde traiti: Wiener Neustadt (Austria)
  • Cu ce va ocupati: Scoala, fivem scripting, web developing si gaming
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: 100% de acord
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie pentru ca pot face o diferenta si sa nu mai astepte lumea asa de mult la tickete sau sa vina helperi care nu stiu sa rezolve anumite buguri comune (mi sa intamplat de mai multe ori).
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Teodor, sunt din Resita dar locuiesc de aproximativ 7 ani in Austria. Am 15 ani dar am inceput sa ma joc pe calculator de la 5 ani datorita tatalui meu si unchiului meu care s-au jucat cea mai mare parte din viata. De mic am fost fascinat de calculatoare si programare. La varsta de 10 ani am inceput sa invat HTML si CSS cu ajutorul tatalui meu iar pe la 11 ani am inceput sa invat JavaScript tot de la tatal meu care este Web Developer de meserie. Prin 2019 am inceput sa ma joc FiveM si acum vreo 3 ani am invatat bazele LUA si framework ul vRP pentru a putea sa imi fac un server de FiveM unde sa ma joc cu prietenii. Aproximativ acum un an si jumatate m-am apucat de FPlayT si am ramas uimit de ce am putut gasi pe acest server fata de ce vazusem pe serverele pe care jucam inainte.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Teodor Cristian Oprea
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): snitzel cu pireu
  • Ore jucate pe server: 520.75 la momentul actual dar inca avansez
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ un an si jumatate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in ultima perioada 2-3 pe zi in timpul saptamanii iar in weekend ajung si la 6-7
  • Sanctiuni anterioare pe server: un ban permanent de troll dar l-am platit (a fost o gluma intre prieteni la inceput de drum pe acest server) + 3 warnuri platite (eram la inceput pe server si nu stiam asa de bine cum merg lucrurile) + un ban de iesire din medici (10 zile)
  • ID-ul din joc: 37886
  • Averea detinuta in joc: aproximativ 3 milioane la momentul actual (nu am numarat sa stiu o suma exacta)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): din cate imi aduc aminte, nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajut playerii care au nevoie de ajutor atunci cand se buguiesc in mare parte pentru ca am trecut prin majoritatea bugurilor pe server si stiu cum sa le rezolv.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper face tickete in mare parte, ajuta playerii si rezolva probleme intre mai multi playeri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: 100% de acord
Edited by TeodorCristianYT
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share