Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Matei Andreas [ OneShoutL / 5007 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Vio
  • Varsta reala: 15
  • Orasul unde traiti: Pitesti 
  • Cu ce va ocupati: Elev , mai ajut parinti la firma 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Normal nici nu se pune problema!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Il cunosc in deajuns parerea mea, dar o sa il mai recitesc de cateva ori pentru ca in ultimul timp am vazut ca sau schimbat unele lucruri
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu unul sunt o persoana destul de activa pe server si cred ca as putea ajuta serverul cat si playeri de pe acesta , plus ca imi doresc acesasta functie de cand am intrat pe server , dar aveam o varsta destul de inapoiata pe atunci , acum am mai crescut m-am mai maturziat si cred ca ma pot descurca in situati complicate !
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut ma numesc Vio am 15 ani , pana mai acum 1-2 ani am avut mari probleme de sanatate si am stat foarte mult prin spital , am o boala cronica care nu se poate trata , este un fel de alergie , mai pe scurt nu am voie sa mananc decat foarte putine lucruri acestea fiind : Cartofi , Castravete , Galbenus de ou , Pui dar doar la maxim 4 ore de la moarte acestuia  . Toate produsele alimentare inafara de cele pronuntate de mai sus au Histamina cea ce ma face pe mine sa ma simt pe mine rau cand mananc , toata lumea are aceasta substana in corp dar corpul uman produce un lichid care distruge Histamina, din pacate corupul meu nu produce aste lichid si trebuie sa iau tratament daca Histamina de la mine din corp creste , aceasta Histamina sa extins si mi sa depus pe plamani , acest lucru sa agravat si am facut ASTM din fericire am reusit sa tratez ASTM-ul prin regim si tratament , dar poate face orican iara daca nu tin regim , bine pot mancar acele lucruri dar nu in exces pentru ca iar va trebui sa stau pe regim si tratament strict, in ori ce caz acum sunt mai bine si am incercat mereu sa fiu fericit findca punteam sa mor oricand din acest lucru , in rest sunt un baiat zic eu cu frica de dumnezeu , responsabil ,disciplinat, si care ii mai scapa cate o injuratura la nervi dar o  sa ma ambtin si o sa incerc sa fiu cat mai responsabil cu aceasta functie . Mersi pentru ca v-ati oferit din timpul dvs pentru a imi citi aplicatia .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Matei Andreas
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): OneShout
  • Ore jucate pe server: 1379
  • De cat timp jucati pe server:Aproximativ 2 ani 
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Conteaza de la zi la zi dar minim 3-4 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da am avut un ban de 9 zile pentru esuarea de a sta intr-o factiune (Medici ), si un AJ pentru ca eram in masina cu un prieten si el a fost bombarier  eu mi-am luat ca si complice 
  • ID-ul din joc:5007
  • Averea detinuta in joc: Foarte putin maxim 190k , imi dedic timpul pe server pentru a face rp nu pentru a farma .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Stiu ca nu am tocamai cea mai bune reputatie adica am cateva confilcte dar o sa le las deoparte !
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Din cate imi aduc aminte nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Presupun ca prin dedicarea mea si prin activitatea mea in aceasta functie! 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Prin ajutarea serverului ,playerilor cat si informarea acestora !
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da dar nu pot tine filmarile in pc mai mult de 24H am destul de putin loc in pc
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share