Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Fane Parfum [ Fane / ID: 18840 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER Informatii din viata reala:

Numele real: Toma Andrei
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Pitesti
Cu ce va ocupati: Elev la liceu
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Normal
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: desigur
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): acesta functie este una foarte importanta si trebuie sa stii sa te ocpui foarte bine de ea mai ales pe un server ca acesta si imi voi da toate puterile sa fac bine treaba
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut sunt andrei am 16 ani ( aproape 17) si de ceva timp am inceput pasiunea pentru fotbal dar in timpul liber ma joc pe calculator
Numele din joc (Buletin): Fane Parfum
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Fane Parfum
Ore jucate pe server: 81
De cat timp jucati pe server: din 14.02.2023
Cat timp acordati serverului pe zi:5-6 ore
Sanctiuni anterioare pe server:am folosit discord cand aveam rp ( eram la inceput)
ID-ul din joc: 18840
Averea detinuta in joc:2400 toti 
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu am avut
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:as incerca sa ajut pe toti si sa rezolv ticketele cat mai rapid
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:un helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor / problemelor spuse de playeri mai ales cei noi 
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da obs
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share