Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cassano Vincenzo [ MARIO / ID: 502 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ma numesc Pacuraru Mario Robert.
  • Varsta reala: Am 20 de ani.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in orasul Galati.
  • Cu ce va ocupati: Student la facultate.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, il cunosc la perfectiune regulamentul serverului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pai in primul rand eu cred ca merit aceasta functie deoarece sunt un baiat calm, intelegator cu spirit de echipa si foarte serios in ceea ce fac.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Mario, am varsta de 20 de ani, pot spune despre mine ca sunt o fire sociabila, la locul meu si plina de energie. Ofer respect atat timp cat mi se ofera inapoi. Ma integrez foarte repede in orice mediu si in orice grup si acest lucru ma face sa fiu o persoana care stie sa lucreze in echipa foarte bine. Nu sunt o fire violenta, incerc mereu sa rezolv problemele abordand diferite moduri. In timpul liber imi place sa ies afara cu prietenii, sa ma plimb foarte mult cu masina avand permis de conducere si sa ma joc pe calculator. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cassano Vincenzo.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MARIO
  • Ore jucate pe server: Am 1700 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: Joc din anul 2021.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In general ma joc intre 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu exista.
  • ID-ul din joc: 502.
  • Averea detinuta in joc: Pai sa incep ca am un apartament de clasa B, niste masini de clasa VIP, si ca si bani cash in jur de 6.000.000$.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu ma stiu cu reputatie proasta pe joc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sincer, diferit eu as putea spune ca o sa imi vad de treburile mele facand activitate pe server si ajutarea playerilor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Parerea mea ca un Helper, se ocupa cu ajutatarea playerilor, explicarea ceea ce este gresit.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da pot filma cu obs.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share