Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mivu Ricardo [ Mivu / ID: 9698 ]


Mivu
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mivu Rares
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Buzau
  • Cu ce va ocupati: elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Salut , consider ca merit aceasta funtie prin prisma experientei pe server , sanctiunile putine la numar si reputatia pe server , care e una buna zic eu.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma cheama Mivu , am 17 ani , sunt pe profit mate-info si pot spune ca sunt o fire linistita , ce petrece cam mult timp pe server . Am aplicat in trecut in staff si recunosc(am fost acceptat si am picat testul ) , unele chestii nu le-am stiut ,dar cu siguranta acum pot spune ca am invatat din greselile precedente.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mivu Ricardo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mivu
  • Ore jucate pe server: 2350
  • De cat timp jucati pe server: un an si cateva luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore in zilele cu scoala
  • Sanctiuni anterioare pe server: un ban recent de 3 zile cu drept de plata, cop bait.
  • ID-ul din joc: 9698
  • Averea detinuta in joc: +- 100M( Maricica + avere de 25m)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu inspre deloc
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: consider ca in momentul acesta totul decurge bine legat de staff , cel putin acum nu am critici fata de staff sau de modalitatea de rezolvare a ticketelor
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: un helper reprezinta cum ar trebui sa se comporte un jucator pe server , atat ooc , dar si ic prin roleplay ul facut . Daca staff ul da un exemplu prost comunitatii , nu am mai putea trage la raspundere restul jucatorilor. Un helper ajuta comunitatea prin rezolvarea ticketelor , rezolvarea certurilor si stoparea acestora , cat si sfaturi atunci cand e cazul. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share