Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Robert Andrei (Robyy / ID :19236)


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Robert Andrei
  • Varsta reala: 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Suceava
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Categoric.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece nu detin nicio sanctiune pe acest server si cunosc in totalitate regulamentul serverului si consider ca merit o sansa la aceasta functie deoarece am in jur de 2000 de ore pe FiveM si stiu ce ar trebui sa fac ca aceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Robert dar toata lumea imi spune Roby, sunt un baiat care tine foarte mult la gluma dar nu imi place sa fiu luat peste picior, desi cand este vorba de seriozitate ma supun mereu. In timpul liber ma joc FiveM deoarece consider ca este un joc foarte matur si poti invata multe de aici.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Robert Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): robyy
  • Ore jucate pe server: 540
  • De cat timp jucati pe server: In jur de 5-6 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In weekend 6-7 ore iar in timpul saptamanii 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni, am cateva banuri dar am fost debanat la toate deoarece au fost sanctiuni gresite.
  • ID-ul din joc: 19236
  • Averea detinuta in joc: Am avere in jur de 1M deoarece zilele astea am pierdut foarte mult la barbut dar in cateva zile de farm se poate recupera tot :)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu deoarece fac parte dintr-o familie si nu am jefuit sau am facut activitati neplacute jucatorilor.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut cu niciun membru staff vreo altercatie.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Voi fi mult mult mai activ deoarece ma voi dedica mai mult acestei functii dar nu voi uita de RolePlay.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu rezolvarea ticketelor a jucatorilor de pe server, cu ajutorul jucatorilor noi la diferite intrebari, stregerea masinilor abandonate in zone populate, etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Categoric, filmez aproape mereu cand ma joc.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord cu aceasta regula.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share