Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] David Castellano [David/ ID: 28095]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: David Bufteanu
  • Varsta reala: 15 ani jumate
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Fac fotbal de 7 ani si  sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur (fara favorizari)
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da , dar o sa il mai recitesc de mai multe ori deoarece am vazut ca s-au mai facut niste schimbari la el.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece am fost staff si pe alte servere si stiu cum sa ma descurc cu oamenii ,sunt foarte calm, gasesc o solutie in toate problemele si vreau sa ii ajut cat mai mult.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut ma numesc David , am 15 ani jumatate si sunt din Craiova judetul Dolj. Joc fotbal de 7 ani si fac sala din cand in cand. Ma joc foarte mult FiveM si imi place sa fac foarte mult roleplay. Imi place sa fiu staff pe servere deoarece imi place sa ajut cat mai mult oamenii si sunt apt ca daca sunt staff pe acest server nu am voie sa ma joc pe alte servere.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): David Castellano
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DenOz Pastila The Masa
  • Ore jucate pe server: am 978 de ore jucate pe server.
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc de aproximativ 10 luni de zile pe acest server.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 4/5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Condus non rp(am mers cu peste 200 de m/h in oras) , Dissconect in rp (m-am panicat deoarece venise razia iar eu la 100 de ore nu am avut creier iar ca un prost ce am fost am dat diss ) , Suferinte la tk+ Plans nejustificat ( am spus la tk "mama ce pile" iar dupa mi-am luat sanctiunea de suferinte la tk iar dupa cele intamplate am facut un tk pe diss de tip reclamatie deoarece nu mi s-a parut ok cum a sanctionat  si mi-am luat inca o zi pentru " Plans nejustificat") ,Crouptie (am luat adrenaline si armuri si le bagam in apartament) , Acumulare warn-uri , Troll Masiv + Nerespectare indicatii membru staff + Respawn spital mafioti  +CK (doar mi-am dat respawn la spital de mafioti atunci cand bestial mi-a spus sa nu imi dau) sunt apt de cele pe care le-a facut dart promit ca nu o sa mai am nici o sanctiune de acum incolo (majoritatea celor inatmplate  au fost facute in jur de 100/200 de ore unde chiar nu gandeam ce faceam)
  • ID-ul din joc: 28095
  • Averea detinuta in joc: 400.000$ si un Bugatti Chiron
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: nu as face nimic diferit fiindca eu consider ca staff-ul se descurca foarte bine
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutarea serveru-lui cat si a omaenilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share