Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ernesto Ferguson [ Penal / ID:1018]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Irimia Alexandru 
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Slobozia 
Cu ce va ocupati:Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:desigur
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: desigur
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie deoarece  imi dau interesu fata de acest server si doresc sa il ajut cu ce pot si consider ca fiecare problema are cate o rezolvare.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut numele meu e Alex am 16 ani , sunt o fire ambitioasa ,respectuasa si glumeata atunci cand e cazul .In timpul liber imi place sa ma joc pe server deoarece Fivem ul este singuru joc care imi place.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Ernesto Ferguson
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Penal
Ore jucate pe server:670
De cat timp jucati pe server:2 ani cu pauze 
Cat timp acordati serverului pe zi: pot acorda 4-5 ore 
Sanctiuni anterioare pe server:Un ban pentru complice hacker dar nu am avut nimic de a face cu acest bug .Doar am primit iteme nestiind ca sunt facute dintr un bug,un ban pentru disconect in rp deoarece nu am mai rezistat in fata unui jefuitor si un ban pentru disconect in rp cu politia ,iar acest ban a fost din cauza conexiuni wifi dar adminul a considerat ca trebuie sa fiu sanctionat.Dar acum am prins experienta necesara sa nu mai repet aceste greseli .
ID-ul din joc:1018 
Averea detinuta in joc:un x7 , 3800000 in banca. 
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu consider ca am deranjat pe nimeni pe server. 
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as fii in aceasta functie as trata fiecare player cu respect deoarece datorita lor exista server-ul.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu rezolvarea ticketelor de fiecare tip , cu ajutarea jucatorilor noi pe server si cu probleme administrative .
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da 
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:desigur 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share