Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Iblis Anton [Anton L.A. / ID:49371]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Anton Lucian Alexandru
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Braila
  • Cu ce va ocupati: elev la un liceu teoretic
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana calma, cu un vocabular dezvoltat, sunt foarte rabdator si intelegator si pentru ca in tot acest timp de cand ma joc pe server nu am fost sanctionat nici macar o data
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Eu sunt un baiat care s-a maturizat mult prea devreme si cand se dedica unui lucru nimic nu ii poate schimba parerea. Unii pot spune ca asta se numeste incapatanare insa eu zic ca este loialitate. Am foarte multa rabdare, sunt altruist si nu suport cand cineva pateste o nedreptate. De asemenea sunt o persoana cu o minte deschisa care este capabila sa inteleaga ca fiecare are opinia lui despre un lucru.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Iblis Anton
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Anton
  • Ore jucate pe server:761 pe cont, 65 pe caracter
  • De cat timp jucati pe server: Din octombrie 2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: cel putin 4 ore zilnic
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 49371
  • Averea detinuta in joc: 120.000 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din contra! Toata lumea care s-a intalnit cu mine au avut doar lucruri bune de spus despre mine
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit pentru ca FPLAYT are deja o comunitate frumoasa, doar m-as conforma, as ajuta mai mult jucatorii noi si as rezolva dispute intre alti jucatori 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Acestia trebuie sa aibe cea mai mare activitate zilnica dintre membrii staff, sa ofere informatiile de care au nevoie jucatorii noi, sa faca curatenie cand sunt prea multe masini/barci abandonate in locurile frecventate, raportarea anumitor bug-uri si explica greselile unui jucator in cazul in care au gresit cu ceva
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Am obs
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share