Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ciprian Pian [ Cipu / ID: 8012 ]


Cipu
 Share

Recommended Posts

Numele real: Ciprian Spatar
Varsta reala: 38
Orasul unde traiti: Timisoara
Cu ce va ocupati: IT (home office)
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:  Bineinteles
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cunosc si respect regulamentul serverului indiferent de situatie
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): E mult spus ca merit aceasta functie, dar consider ca as putea ajuta comunitatea / serverul deoarece dispun de timpul liber si de maturitatea/seriozitatea necesara astfel incat pot ajuta in diferite situatii. 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un barbat serios, disciplinat, educat si pot trata cu calmul si seriozitatea necesara orice situatie se poate intampina in decursul activitatii mele ca helper.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Ciprian Pian
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cip
Ore jucate pe server: 2000 cu aproximatie
De cat timp jucati pe server: 3-4 ani 
Cat timp acordati serverului pe zi: de cele mai multe ori 6-12h
Sanctiuni anterioare pe server: BAN pentru condus NON RP (am sarit un scuar la aprox 500h xp) 
ID-ul din joc:8012
Averea detinuta in joc: aprox 80 mil cred + - ( benzinarie , casa si autovehicule / autoutilitare  incluse ) 
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: diferit probabil nimic (majoritatea staff-ului face o treaba foarte buna dupa parerea mea) , ci doar as incerca sa ajut cat se poate de mult, si cat se poate de eficace. 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un helper in teste se ocupa cu solutionarea ticketelor deschise de playeri , si ajuta ceilalti membrii staff la diferite actiuni mai complexe. Totodata tine sub supraveghere orasul (masini abandonate, raportarea eventualelor probleme legate de server de ex: buguri etc.)
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA , OBS Studio
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share