Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Duggan Omar [ Socrate / ID: 2527 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tavi.
  • Varsta reala: 18 ani.
  • Orasul unde traiti: Campulung , Arges.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da !
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia de Helper in Teste in cadrul acestei comunitati din mai multe motive: Sunt o fire calma, in majoritatea timpului nu ma enervez absolut deloc, foarte rar se intampla acest lucru si prefer sa pastrez furia respectiva in partea personala nu cea profesionala. In timpul petrecut aici alaturi de FplayT pot spune ca am invatat si din greselile mele si din greselile altora.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Voi începe prin a vă saluta cu stima și cu respect pe toți cei care sunt doritori să citească aceasta aplicație,numele meu este Octavian, de zi cu zi mi se spune Tavi, dar în mediul online am ales numele Socrate, care este motanul meu de când eram copil. Am vârstă de 18 ani, împliniți în luna Noiembrie, sunt elev în clasa a XI-a pe profil uman de data asta, respectiv Flilologie în Câmpulung Muscel, județul Argeș. Sunt o persoana calma, rațională, cu care se poate purta multiple discuții în domenii vaste, perfecționist , ceea ce eu consider că fiind și avantaj și dezavantaj asupra caracterului meu, perfecțiunea fiind inexistenta dar asta nu înseamnă că nu putem să țintim spre perfecțiune. Pasiunea mea din ultimul timp este fotografia, respectiv editatul foto, acest domeniu a început să mă atragă de aproximativ un an de zile, în ultimul timp investind timp consistent și bani pentru a reuși să aduc calitate înalta produselor mele!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Duggan Omar.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Socrate.
  • Ore jucate pe server: 1530.
  • De cat timp jucati pe server: Din August 2019.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: cca 4 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 4 banuri provizorii.
  • ID-ul din joc: 2527.
  • Averea detinuta in joc: 2 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as fii pus in aceasta functie, As lua rolul de Helper in Teste foarte serios, fiind un angajament mare care necesita sacrificii la fel de mari, dar sunt constient de acest lucru si ma consider apt pentru el!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rolul unui Helper intr-o comunitate de genul este de a mentine statutul pe care deja serverul il are. Acest lucru este posibil doar daca persoana in functie reuseste sa cuprinda mai multe cunostiinte, care sunt dobandite din actiunile si timpul petrecut pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share