Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Vali Valy [ Vali / ID: 17870 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Valentin
  • Varsta reala:26
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:IT&C
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie datorita implicarii pe server, experientei acumulate pe FPlayT din 2021 pana in prezent, maturitatii  si pentru faptul ca m am lovit de foarte multe RP si situatii incurcate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana calma si indulgenta in marea majoritate a timpului, creativa si mereu deschisa sa invete lucruri noi. Sunt pasionat de calculatoare si programare, imbinand aceasta pasiune cu participarea la curse cu obstacole/trail/sprint in Romania avand in plan si participarea in afara tarii la asemenea competitii in viitor.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Vali Valy
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Roby Robertoo
  • Ore jucate pe server:~1260
  • De cat timp jucati pe server:din mai 2021(aprox 2 ani)
  • Cat timp acordati serverului pe zi:cel putin 3h-10h, depinde in mare parte de job
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 ban pentru fail RP prin 2021 la inceput
  • ID-ul din joc: 17870
  • Averea detinuta in joc: ~9-10 mil cu tot masini, bunuri legale si ilegale
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):A existat un mic schimb de replici la inceputul drumului pe server, fix in momentul in care am primit acel ban deoarece eu am vrut sa fac un advanced RP nestiind la momentul respectiv(<80-90h jucate) nestiind ca este interzis ceea ce am facut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As explica si as incerca sa indrum jucatorii sa nu faca greseli si sa inteleaga ceea ce inseamna RP
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu oferirea asistentei pentru ceilalti jucatori ai comunicatii, se asigura de respectarea regulamentului si sactioneaza in momentul in care nu se respecta normele impuse pe acest server
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, si in momentul de fata filmez aprox tot ce fac pe server
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share