Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Eduard Popescu [ syn2004 / 38100 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Eduard
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Giurgiu
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, realizez ca aceste favorizari nu trebuie sa fie tolerate.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie din cauza ca mereu am sarit sa ajut oamenii cand au avut nevoie de ajutor, experienta mea pe comunitate este una destul de mare, deoarece am invatat destul de multe din roleplay-urile prin care am trecut de-a lungul celor 1350 de ore pe care le am pe server. Tin sa cred ca pana acum am acumulat cunostiinta necesara pentru a ajuta jucatorii comunitatii cu diferitele probleme pe care aceastia le intampina pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Eduard, am 16 ani, si sunt o persoana prietenoasa, m-am inteles mereu cu persoanele cu care am interactionat atat IC cat si OOC. Mereu mi-a placut sa ajut oamenii deoarece si eu la randul meu am avut nevoie de ajutorul altora. Sunt tipul de persoana care face diferenta dintre situatiile in care trebuie sa se prezinte seriozitate si cele in care se poate rade / glumii. Niciodata nu mi-au placut favorizarile si nu le-am tolerat, am tratat mereu persoanele egal indiferent de situatiile in care se aflau. Ma consider o persoana rabdatoarea, cu bun simt, imi place sa lucrez in echipa cu alte persoane, pentru ca dupa parerea mea munca in echipa este mult mai eficienta. Pasiunile mele sunt progamarea (C++, JS, LUA, html, css), imi place sa ies pe afara cu prietenii, si sa ma uit la filme / seriale in timpul liber, ca muzica imi place trapul si rapul, dar uneori mai ascult si pop sau hip-hop. Cam atat am avut de spus, multumesc de timpul acordat :)

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Eduard Popescu 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): syn
  • Ore jucate pe server: 1350
  • De cat timp jucati pe server: Din Octombrie 2021.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 2-3 ore pe zi, dar depinde de zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban pentru Bug-Abuse minor (am bagat un prieten prin texturi) - Acum peste 1 an, si un Warn pentru power-gaming (Mesaj pe sms-ic fara telefon in mana) - Acum 1 an. 
  • ID-ul din joc: 38100
  • Averea detinuta in joc: Sulf + Arme + Masini + Niste banii cash / banca.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, in niciun caz.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, mereu m-am inteles bine cu membrii din staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine functia de Staff FplayT, ce as face diferit e ca as veni cu diferite idei care ar ajuta serverul sa creasca, si sa ajunga la un nivel mai avansat si la un roleplay mai calitativ.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un helper se ocupa cu solutionarea ticketelor, atat pe joc cat si pe discord, ghidarea jucatorilor noi pe server, si implicarea genererala pentru comunitatea FplayT.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da (OBS / nVidia Instant Replay / Steel Series Moments)
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share