Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Dragos Zaharia [Beculet / ID:38095]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

 

 

Numele real: Iosca Dragos

Varsta reala: 16 ani 

Orasul unde traiti: Rm.Valcea 

Cu ce va ocupati: Elev

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca doresc sa ajut serverul cu tot ce imi sta in putinta , cu ajutorul experientei acumulate in timpul ce l-am petrecut pe server . Vreau sa ma dedic cu totul in nevoile  jucatorilor noi , dar si sa rezolv problemele acestora cat si ale serverului .

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma , serioasa cand trebuie . Stau si analizez cu atentie problemele si nu sunt repezit . Dupa cum am spus , am 16 ani asa ca mintea mea nu este asa de matura si este posibil sa vad lucrurile dintr-o alta perspectiva decat altcineva si acea perspectiva a mea sa nu fie chiar cea mai buna , dar ma voi stradui sa fac tot ce imi sta in putinta . 

 

 

Informatii de pe joc:

 

 

 

Numele din joc (Buletin): Dragos Zaharia 

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Beculet

Ore jucate pe server: 1100+

De cat timp jucati pe server: Joc pe acest server de pe data de 15.11.2021

Cat timp acordati serverului pe zi: De la 2-3 ore pana la 15-16 ore 

Sanctiuni anterioare pe server:Nu am avut nici-o sanctiune

ID-ul din joc: 38095

Averea detinuta in joc: 3000 + investitii pentru viitor 

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , nu am o reputatie proasta .

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , respect tot staff'ul !

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as implica mai mult in ajutarea playerilor , eu ma plimb foarte mult cu masina pe acest server si am intampinat foarte multe masini abandonate asa ca o sa stau foarte mult pe garajele din portul Vechi ca sa nu se aglomereze . As actiona corect chiar daca cel mai bun prieten al meu a gresit , il voi sanctiona conform regulamentului !

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea celorlalti playeri mai vechi ,dar in acelasi timp ajuta playeri noi sa se adapteze pe server si sa aiba o experienta cat mai placuta.Un helper trebuie sa fie cinstit si drept in orice situatie si sa asculte fiecare opinie cu atentie pentru a putea lua o decizie buna .

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Edited by Beculet
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share