Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Luca Petre [LucaJaponezu / ID: 10968]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Petre Luca
  • Varsta reala: 17 ani jumate
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Categoric
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Consider ca ca il cunosc destul de bine insa nu chiar la perfectie la modul ca as putea sa fac fata la orice problema aparuta
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece sunt o fire calma, intelegatoare si corecta. Pe langa asta consider ca experienta mea de pe server ma ajuta si mai mult sa fac fata la nelamuririle/problemele sau chiar si greselile jucatorilor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Va salut! Ma numesc Luca si am 17 ani. Stau in orasul Bucuresti si sunt un om social caruia ii place sa isi faca prieteni noi si sa cunoasca lucruri noi. In timpul meu liber ies afara cu prietenii si ma joc Fivem. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Luca Petre
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Luca Japonezu
  • Ore jucate pe server: Aproape 1300 de ore (1260 cred)
  • De cat timp jucati pe server: de 1 an jumate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 warnuri luate acum mult timp si de curand din pacate un ban pentru coruptie pentru ca am uitat nistre truse in depozit pe cand eram diicot... Sincer chiar regret asta pentru ca e primul meu ban luat pe neatentie.
  • ID-ul din joc: 10968
  • Averea detinuta in joc: In jur de 2M insa ma descurd
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ma inteleg cu foarte multa lume si cunosc destul de multi oameni pe server insa in utlimul timp am o mica neintelegere cu soa dar o sa fie remediata.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, ii admiri pe majoritatea iar cu blasko si zenox ma cunosc de ceva timp.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu exact ce as face diferit insa stiu sigur ca m-as implica deoarece ma atrage foarte mult partea cu staff ul mai ales ca este o comunitate serioasa si asta este motivul pentru care si aplic aici. De cand ma joc pe acest server am observat ca este mai complex decat pare iar chestia asta m-a atras foarte mult pentru ca nu este ca oricare alt server si mi-ar placea sa experimentez si partea de staff.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor, indrumarea jucatorilor noi in caz ca au vreo nelamurire si sa ajute atunci cand este cazul gradele mai mari, daca i se solicita acest lucru.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share