Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Anton Keny-Dan [superhunters / 9647]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Numele meu real este Anton Keny-Dan.
  • Varsta reala: Varsta mea reala este de 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in orasul Constanta.
  • Cu ce va ocupati: In momentul de fata sunt elev in cadrul Liceului Tehnologic ”C.A.Rosetti” Constanta, pe plan extern ma ocup cu cateva proiecte personale despre care din pacate nu pot da mai multe detalii.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord ca trebuie sa las prieteniile si sa actionez corespunzator situatiei respective.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Consider ca in momentul de fata cunosc la perfectiune regulamentul serverului de FiveM "FPlayT".
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Prin numeroasele mele experiente pe acest server, mi-am dat seama de importanta de a fi deschis fata de ceilalti si de a-i ajuta atunci cand au nevoie de ajutor, asa ca cred ca pot sa-mi asum acest rol de acum înainte, de asemenea ma consider o persoana capabila si consider ca pot ajuta comunitatea ulterior.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Asa cum am mentionat si mai sus, ma numesc Anton Keny-Dan, locuiesc in orasul Constanta si sunt elev in cadrul Liceului Tehnologic ”C.A.Rosetti”. Timpul meu liber mi-l petrec deseori pe stadion, fiind supporter al echipei "Farul Constanta" dar si cu prietenii in oras sau in fata calculatorului, fiind un jucator destul de activ in ultima perioada al comunitatii "FPlayT". In viata consider ca este foarte importanta colaborarea dintre persoane iar prieteniile functioneaza pe incredere, in momentul in care eu personal nu am destula incredere intr-o persoana nu o pot considera "prieten". Restul chestiilor despre mine o sa le aflati pe parcurs.

 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Numele meu din buletinul de pe joc este "Manole Gabriel"
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Numele meu de pe steam este "superhunters"
  • Ore jucate pe server: In prezent am undeva la 370 de ore pe server facute intr-un timp relativ scurt.
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server de aproximativ o luna, dupa o pauza de 2 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pot acorda serverului undeva la 3-4 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din nefericire am o sanctiune, un ban primit in anul 2021 pe motivul "Te pwp pa pa gogoasa". 
  • ID-ul din joc: ID-ul meu din joc este "9647"
  • Averea detinuta in joc: Nu prea am o "avere", detin un "MTL Terbyte" si cam atat, am preferat sa traiesc momente de calitate IC in loc sa farmez. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ma consider cu o reputatie decenta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Din fericire nu am avut nicio altercatie sau vreo discutie aprinsa cu un membru staff pana acum.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu daca as face ceva foarte diferit fata de restul membrilor Staff dar pot spune ca m-as ocupa exemplar de aceasta functie. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu consider ca un Helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor in toate situatiile impuse (problema/bug, reclamatie, intrebare).
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am aceasta posibilitate
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share