Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Zgarcica Cezar Valentin [Cezzarone / ID : 10328]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Guramulta Cezar 
  • Varsta reala:17 Ani
  • Orasul unde traiti:Victoria.
  • Cu ce va ocupati:Elev. 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da , sunt total de acord cu asta .
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana cu un rationament corect format si cu un spirit de echipa sporit . Totodata sunt o persoana politicoasa care stie sa gestioneze 99% din situatiile peste care dau / situatiile intampinate cat in game dar si ooc.Totodata  consider ca si cei 7 ani de acasa ma recomanda pentru aceasta functie de Helper.Pe langa cele pe care le am precizat mai sus imi place sa ajut persoane foarte mult indiferent cat de jenanta este situatia acestuia .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Cezar , am frumoasa varsta de 17 ani , sunt elev in clasa a X a in Victoria Judetul Brasov, sunt o persoana calma , relativ modesta cu un bun simt si cu cei 7 ani de acasa pe care ii dobandesc datorita parintilor mei . Timpul liber  mi l petrec jucandu ma FiveM si iesind pe afara cu tovarasii . Totodata sunt o persoana pasionata de programare , absolut tot ce tine de software developing , asta fiind una din pasiunile mele . Sunt o persoana care mereu incearca sa duca ceva la capat , care invata din greseli incat sa nu le repete pe viitor. Sunt o persoana care prefera sa aiba putini prieteni , insa pe care ma pot baza cand am nevoie de ajutor , imi place sa ajut persoane indiferent de situatie cat de jenanta este aceasta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Zgarcica Cezar Valentin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Cezzarone
  • Ore jucate pe server:2474
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 3 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:In jur de 4-5 ore depinde de programul meu in aceea zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server:2 warnuri 
  • ID-ul din joc:10328
  • Averea detinuta in joc: O suma decenta de bani , totodata cu niste masini VIP .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu , consider ca mi am construit o reputatie decenta pe server.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, nu am avut altercatii de genu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Parerea mea este ca totul este bine cum este acum , insa fiecare are metodele lui si stilul lui de a solutiona probleme , eu unul nu as vrea sa schimb nimic. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu solutionarea problemelor de tip In-character cat si out of character , insa nu doar In-game , ci si pe discord. Un helper trebuie sa asiste jucatorii in majoritatea situatiilor legate de server. Totodata el trebuie sa ajute la mentinerea linistii pe chatul de tip OOC In game dar cat si pe discord-ul serverului FplayT.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da , am aceasta posibilitatea cat cu OBS dar si cu medal clips.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share