Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Cristian Iordan 16515


Recommended Posts

nformatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cristian Iordan
  • Varsta reala: 32
  • Orasul unde traiti: Bucuresti 
  • Cu ce va ocupati: Lautar
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Joc de vreo 2 ani si jumatate pe aceasta comunitate, chit ca am avut ceva probleme in trecut, vreau sa ma implic mai mult, pentru ca stiu ca pot face fata acestui grad , sa-i zicem asa. Ideea este ca in tot acest timp am cunoscut foarte multe persoane, si am trecut prin foarte multe rp-uri, si pot spune ca fac fata fara probleme multor probleme pe care o sa le intampin
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire foarte intelegatoare si buna. Ajut pe toata lumea, si nu cer nimic in schimb. Nu imi place sa fiu luat de prost, in sensul in care eu ma dedic 100% in ceea ce fac si cred ca pot sa zic ca am demonstrat in trecut implicarea mea si iubirea fata de acest server. Intr-adevar , s-au intamplat multe in trecut dar doresc sa imi repar greselile si sa arat ca pot fi o persoana ca in trecut, de incredere si sa ma implic 100% in ceea ce fac !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Costelus Bobesteanu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Francezu
  • Ore jucate pe server: 2800
  • De cat timp jucati pe server: Din 2021 , prin Aprilie din cate stiu 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-8 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 ban-uri provizorii
  • ID-ul din joc: 16515
  • Averea detinuta in joc: 70-80K
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Pot sa zici ca pentru unele persoane sunt o persoana buna, un prieten , pentru altele care nu am avut nici o data treaba cu ele dar din diferite motive sunt un dusman sa zic asa. Fiecare persoana are si bune si rele, si important este ca tu sa intelegi pe toata lumea 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu daca as reusi sa fac ceva diferit, dar pot sa imi petrec mai mult timp ajutand comunitatea 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu rezolvarea problemelor pe server pe care playerii le intampina. Trebuie mereu sa fim creativi si sa gasim rezolvari pentru ca cei de pe comunitate sa aiba o experienta cat mai placuta
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share