Jump to content
×
×
  • Create New...

[ Helper ] Dumitrescu Sorin [ SoRyNNAIM / ID: 290 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Sorin Dumitrescu
  • Varsta reala:20
  • Orasul unde traiti:Anglia
  • Cu ce va ocupati:Cu nimic momentan
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Întrucât petrec o mare parte din timpul meu pe server, consider că este important să pot contribui la buna funcționare a acestuia. Îmi place să ajut și să mă implic atunci când este nevoie, iar faptul că stau mult timp pe server mă face disponibil pentru a interveni în situații de criză.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoană calmă și serioasă, care se mișcă cu agilitate și este mereu atentă la tot ce se întâmplă în jurul meu. Îmi place să iau decizii rapide și eficiente, dar în același timp îmi asum întotdeauna responsabilitatea pentru acțiunile mele. În situații de stres, mă concentrez pe obiectivele mele și îmi păstrez calmul, gândindu-mă la soluții și acțiuni concrete. În plus, sunt o persoană atentă la detalii și la nevoile celor din jurul meu, ceea ce mă ajută să anticipez problemele și să ofer sprijin atunci când este necesar. Pe scurt, consider că calmitatea, seriozitatea, agilitatea și atenția sunt calități esențiale care mă caracterizează și care mă ajută să abordez orice situație cu încredere și eficiență.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Sorin Dumitrescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):SoRyNNAIM
  • Ore jucate pe server:1339
  • De cat timp jucati pe server:De 2 jumate
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4 - 5 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Condus NON-RP x2 , Metagaming + Minciuni OOC , Bug abuse , Troll Masiv [ trusa din masina ]
  • ID-ul din joc:290
  • Averea detinuta in joc:500k un MTL
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie? Îmi doresc să experimentez o transformare radicală a personalității mele și să mă dedic în totalitate îngrijirii și ajutorării membrilor comunității mele. În calitate de membru al staff-ului sau pur și simplu ca jucător, aș fi dedicat să-mi petrec timpul încurajând și sprijinind membrii comunității noastre, oferindu-le asistență atunci când au nevoie și fiind un exemplu pozitiv pentru toată lumea. Aș încerca să înțeleg și să răspund la nevoile membrilor comunității mele și să lucrez împreună cu ei pentru a construi un mediu prietenos, sigur și plin de energie pozitivă. Prin intermediul acestei transformări, sper să aduc o contribuție semnificativă la dezvoltarea și îmbunătățirea comunității noastre.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: HELPER-ul are responsabilitatea de a se asigura că jucătorii sunt într-un mediu sigur, curat și fără abuzuri de nicio natură. În acest sens, HELPER-ul se ocupă cu mult mai mult decât doar cu rezolvarea problemelor care apar între jucători și ajutarea celor care au nevoie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share