Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Cucosii Coksy[ReY / ID:38308]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cucos Andrei
  • Varsta reala: 25 ani
  • Orasul unde traiti:Vaslui
  • Cu ce va ocupati: reprezentat delgaz grup/  relati cu publicul si in timpul liber sunt electrician calificat 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da , desigur 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da , am trecut fiecare punct din regulament si am intales fiecare aspect 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca pot invata anumite aspecte legate de server ,  vreau sa ajut cu ce pot eu mai mult si sa ofer incredere si loialitate si celor din jurul meu si sa ajut comunitatea 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei am 25 ani sunt o persoana calma, modesta si imi place sa invat anumite lucruri ,sunt o fire ajutatoare si imi place sa incerc de fiecare data ceva nou , cand termin munca  ma relaxez la calculator , ascult muzica sau ma joc fivem sau cs 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Cucosii Cocksy
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):ReY
  • Ore jucate pe server: 1426 ore
  • De cat timp jucati pe server: 1an jumate
  • Cat timp acordati serverului pe zi:5-6 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server:da ,1 warn 3 buline negre dar fiecare greseste si incerc sa invat din greseli si incerc sa nu le mai fac pe viitor 
  • ID-ul din joc:38308
  • Averea detinuta in joc: +2 mil,  Vip  
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu , sunt o persona linistita si mi am facut multi prieteni
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , mereu am respectat decizia oamenilor din Staff 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Parerea mea este ca momentat totul merge destul de bine si nu as vrea sa schimb nimic , da fiecare are modalitatea lui de a gasi o solutie sau o parere diferenta dar din punctul meu de vedere e mai bine asa cum e conceput serverul 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper are rolul de a ajuta un player cand are o problema sau o nelamurire pe server  in-character cat si out-off-character cat si pe discord-ul comunitati ,totodata un helper trebuie ajute jucatori in majoritatea situatilor pe care acestia le intalnesc pe server si solutionare problemei cu player-ul respectiv 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da ,desigur
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share