Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Radu Not [ Not / ID: 30964 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Haret Radu 
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Galati 
  • Cu ce va ocupati: elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie ,in ciuda varstei mele , deoarece sunt o persoana calma care stie sa gestioneze orice situatie iar acest lucru ar aduce un plus valoare serverului FplayT. Activitatea mea pe sever dar si experienta pe acesta ,trecand prin multe tipuri de roleplay ,ar fi un factor care sa influenteze ocuparea mea a unui loc intre membrii staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana vesela . Momentan ma axez pe terminarea liceului dar si si obtinerea unui permis de conducere . Restul timpului incerc sa il petrec alaturi de prieteni dar sa ma si distrez in lumea virtuala .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Radu Not
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Not.me
  • Ore jucate pe server:1055 ore 
  • De cat timp jucati pe server: Pe server am o vechime de aproape un an si jumatate 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 5 ore ,dar acest timp difera de activitatile din acea zi si poate ajunge si la 7-8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: In cele 1055 ore am acumulat un numar de 3 banuri provizorii dar consider ca fiercar om greseste ,neintentionat sau intentionat ,si la fiecare abatere de regulament am avut ceva de invatat pentru viitor.
  • ID-ul din joc: 30964
  • Averea detinuta in joc: aproximativ 2 milioane in bunuri materiale dar si cash
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Considr ca am o reputatie buna pe server ,incercand sa nu intru in conflicte care imi pot afecte reputatia
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu ,la fiecare actiune cu un membru staff am ramas placut surprins de interactiunea cu acesta
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Consider ca toti ar trebuit sa fim egali la inceput ,diferentele se vor observa in timp ,atat din vocabular cat si din atitudine si calmitate 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Consider ca un Helper se ocupa cu ajutare playerilor noi venit pe server cu diferite raspunsuri la intrebari/nelamuriri. Acesta ar trebui sa fie atent atat la posibilele incalcari de regulament pe chat-ul din joc cat si pe serverul de discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desiur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share