Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alexis Gaitan [realmzq/ID:458]


realmzq
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Gatan Alexandru Adrian.
  • Varsta reala:14ani.
  • Orasul unde traiti:Hunedoara.
  • Cu ce va ocupati:Sunt elev la liceu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie , deoarece , mereu cand cineva a avut nevoie de ajutor , eu m-am oferit sa il ajut , mai ales pe cei incepatori , pe care i-am ajutat cu ce am avut si eu  , pot avea o activitate destul de mare pe server , sunt un baiat care stie de gluma , glumet , eu personal cred , ca stiu sa fac un ROLEPLAY , mult mai bun decat multi de pe acest server .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Gatan Alexandru Adrian , mi-se mai spune si mZq , am varsta de 14 ani , sunt din orasul Hunedoara , imi place fotbalul , tenisul , imi place sa ma joc jocuri video pe calculator , sunt un baiat glumet , care stie de gluma , eu personal cred ca pentru varsta mea sunt foarte matur .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Alexis Gaitan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): mZq (+niste semne)
  • Ore jucate pe server:84 ore. , de cand s-a bagat script-ul acela de ore , dar daca se puneau si orele dinainte , aveam mult mai multe.
  • De cat timp jucati pe server:Eu pe server ma joc din prima saptamana dupa wipe , cand m-am apucat serios , dupa care dupa , ceva timp nu  stiu exact cat , m-am lasat cateva saptamani din cauza ca aveam un LAG infernal si nu puteam sa ma joc .
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde de zi , spre exemplu acum in vacanta pot acora peste 6 ore , dar in timpul scolii undeva la 3-4 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am un WARN  , care l-am acumulat in primele zile de joc , din cauza ca am scris ceva IC pe chat-ul OOC.
  • ID-ul din joc:458.
  • Averea detinuta in joc:In momentul de fata am 260,000$ , un M3 F80 , un Dodge Challenger SRT , un Mercedes XClasse , 3 motoare ,+ inca cateva masini de la clasa C.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Pai in primul rand , as incerca sa ajung intr-un grad mult mai bun , sa imi fac o reputatie mult mai buna pe server , ajutand multi playeri , as putea acorda mai mult timp serverului , as ajuta playerii noi , care nu prea sunt in domeniul ROLEPLAY , invatandu-i , termenii de ROLEPLAY si ce au voie si nu sa faca , pentru a nu primi sanctiuni.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu ajutarea playerilor , care au o problema , sau care sunt noi , si nu prea stiu multe chestii , cu ajutarea playerilor care au o altercatie cu alte persoane , in care se face un FAIL RP ,  ajutarea playerilor care au probleme cu gameplay-ul , adica cu buguri etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur. Pot filma 1080p HD .
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share