Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mario Mexic [ PepeFarmerul / 39917 ]


Recommended Posts

  • Model aplicatie HELPER

     

    Informatii din viata reala:

     

  • Numele real: Pastean Mario
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bistrita
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sincer sa fiu cu dumneavoastra cred ca sunt apt pentru postul de helper, cred ca am ce imi trebuie atat creier cat si timp. Vreau sa ajut la dezvoltarea acestui server in care am petrecut destul de mult timp zic eu si m am atasat destul de tare de el, astfel vreau sa il vad cum prospera cu cea mai frumoasa comunitate, fara bombardieri si oameni ce nu sunt capabili sa duca pana la final un roleplay decent.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Un simplu om ce vrea sa incerce lucruri noi si ii place se dedice anumitor lucruri, devotat si modest. nu imi place sa favorizez, tot timpul sunt transparent si as zice ca sunt cu capul pe umeri. sunt intelegator dar si strict, adica imi place sa urmez linia. Chiar imi doresc ca dumneavoastra sa imi acordati aceasta sansa la postul de helper!
  •  

    Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Mario Mexic
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Pepe farmerul
  • Ore jucate pe server: 996 la momentul actual
  • De cat timp jucati pe server: De 8 luni cred dar nu mai stiu exact
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In afara de luni si joi in care stau cam  minim 4/5 ore cam 7/8 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nimic
  • ID-ul din joc: 39917
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 1.5mil + Vip
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Chiar sunt de parere ca nu am cauzat nimic rau si am tratat pe toata lumea cu respect
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand as impartii in mod egal activitatea mea din cadrul clubului de motociclisti Sons Of Anarchy, acordand jumatate de timp clubului si jumatate de timp postului meu de helper. In al doilea rand m as ocupa de obligatiile functiei de helper.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper are datoria de a rezolva problemele intampinate de jucatori si sa rezolve disputele dintre acestia fiind elementul neutru, adica de partea nimaniu. Bineinteles trebuie sa am un limbaj si comportament adecvat, lucru pe care consider ca il am deja.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share