Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Dobrescu Adrian [DizzEdX | 30499]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Dobrescu Adrian
Varsta reala: 23
Orasul unde traiti: Sibiu
Cu ce va ocupati: Reprezentant vanzari
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In orele petrecute pe server, majoritatea fiind petrecute facand tot felul de roleplay-uri, am trecut prin destul de multe situatii fara sa fac vreo greseala si fara a fii sanctionat.Consider ca stapanesc foarte bine regulamentul dar bineinteles, nu le stiu pe toate si inca mai invat si mai observ situatii si roleplay-uri. Tin sa mentionez ca am facut parte din staff in 2022. Am fost scos pentru inactivitate, avusem la vremea respectiva cateva probleme personale dar problema principala era PC-ul, imi murise placa video si nu mi-am permis tocmai atunci sa-mi iau una noua. O sa fiu sincer, nu stiu cat timp o sa am pentru treaba de staff dar din timpul liber pe care il am o sa incerc cat de mult posibil sa-mi rezerv din el pentru a incerca sa ajut oamenii din aceasta comunitate cat mai mult si cat mai bine posibil.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt putin mai retras de fel, destul de calm si calculat in majoritatea situatiilor pe care le intampin in online cat si in viata de zi cu zi, dar sunt si anumite lucruri sau situatii care ma pot scoate din sarite indiferent cat de calm incerc sa fiu, dar de obicei prefer vorba buna peste agresivitate, cu mici exceptii mai rar intalnite. Principalul meu hobby e gaming-ul, joc o varietate foarte mare de jocuri pe langa FiveM, imi place sa si pescuiesc (irl, nu pe tug) cand se poate sau cand e sezonul, imi place sportul in general, am practicat si kickbox cativa ani cand eram mai mic si in rest un om obijnuit, nimic foarte deosebit.

Informatii de pe joc:

Numele din joc (Buletin): Dobrescu Adrian
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DizzEdX
Ore jucate pe server: 1500+
De cat timp jucati pe server: Aproximativ 2 ani +/-
Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 2 si 4 ore.
Sanctiuni anterioare pe server: Nici o sanctiune.
ID-ul din joc: 30499
Averea detinuta in joc: 850K bani in banca, o masina de 1,4M, cateva alte masini si motoare mai ieftine.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu sau nu cred ca pot fii eu o schimbare cand vine vorba de aceasta functie, o sa incerc cat de mult posibil sa ajut playerii dar si sa usurez munca celorlalti membrii staff prin preluarea ticketelor.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea, un helper sau in general un membru staff se ocupa in principal cu explicarea regulilor si a regulamentului in detaliu playerilor care au comis o greseala dar si celor care au o intrebare pentru a evita o posibila greseala de genul pe viitor, sanctiunea fiind ultima solutie dar asta poate fii situational.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.

Edited by DIzzEdX
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share