Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Tariq Rehman [trq/ id 136]


Play4Ever
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Tariq
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider pe deplin ca merit aceasta functie din cauza cunostintelor privind atat regulamentul cat si roleplay-ul. Experienta mea vasta care se intinde pe o durata de aproape 3 ani este destul de mare pentru a rezolva orice ticket.De asemenea sunt o fire armonioasa si stiu cand e loc de gluma si cand trebuie acordata seriozitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un tip descurcaret, imi place sa intru in contact cu cat mai multa lume si nu mie rusine sa spun lucrurilor pe fata. Sunt cea mai corecta persoana pe care o cunosc si recunosc cand fac o greseala deoarece merg pe premiza minciuna are picioare scurte. Niciodata nu o sa ma vad mai presus fata de cineva cu nimic si o sa tratez pe oricine cu respectul care imi este oferit.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tariq Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): trq
  • Ore jucate pe server: In playerlist am 200h dar de alungul anilor sau acumulat peste 1k de ore 100%
  • De cat timp jucati pe server: De 2 ani , pe cand serverul era in Los Santos
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 10h-12h in functie de zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut chiar si ban , e inevitabil dupa atata timp sa nu fi gresit cu ceva , pana la urma sunt om si orice om greseste
  • ID-ul din joc: 136
  • Averea detinuta in joc: 500k in banca si cateva masini.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Am avut dar asta de mult , in momentul de fata ma inteleg bine cu toata lumea.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In pricipiu nimic diferit , sunt de parere ca modul in care se descurca staff-ul in momentul de fata aduce numai beneficii iar server-ul o duce din ce in ce mai bine cand vine vorba de disciplina si roleplay.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper are grija ca orice player sa fie informat corect pentru a nu gresii cu nimic. Un helper ajuta playerii noi sa se integreze mult mai usor.Un helper in principiu este acolo pentru a pastra armonia si a indrepta greselile altora uneori fiind nevoiti sa recurga la sanctiuni.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share