Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Robert Rodriguez [ GREDUX TV / ID: 937 ]


NostyRo
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marian Fanea
  • Varsta reala: 17 ani 
  • Orasul unde traiti: Vienna, Austria 
  • Cu ce va ocupati: Invat meseria de electrician 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DAa
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu la perfectiune dar il cunosc foarte bine si cred ca nimeni nu il cunoaste la perfectiune !
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca ajut si fara gradul de HELPER foarte multi playeri am facut chiar is multe evenimente cu premii oferite de mine si stau foare mult online pe Server am multa vechime pe Server si sunt sigur ca nu o sa incurc pe nimeni si nimic in functia de helper si cred ca o sa fac o treaba buna. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt inalt am parul si ochii de culoarea maro sunt foarte politicos si im place mult sa calatoresc si sa cunosc oameni noi. Hobby-ul meu este sa ma joc jocuri Video si sa fac Sport in timpu liber.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Robert Rodriguez 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): GREDUX TV nu am jocul cumparat de pe steam.Ore jucate pe server: 94h am facut o pauza mai lunga.
  • De cat timp jucati pe server: De vreo un an 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 3 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu 
  • ID-ul din joc: 937
  • Averea detinuta in joc: 4 Masini si 380k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As face treaba unui HELPER adica sa ajut fiecare Player care are nevoie de ajutor si sa rezolv certurile si chiar mi-ar face mare placere sa apartin de Staff si sa ajut oamenii pentru ca am vazut ca foarte Multi playeri nu stiu multe chestii si sunt foarte multe certuri in payleto bay si chiar si in sandy shores.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER ajuta playeri IC  cat si OOC care au nevoie de ajutor pentru ca sunt foarte multe probeleme in roleplay si playeri noi nu stiu multe chestii. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share