Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Darius Ion [ Helsinki / ID: 7142 ]


AnxiuDarius
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Ianc Darius.
  • Varsta reala:15.
  • Orasul unde traiti:Lupeni judetul Hunedoara.
  • Cu ce va ocupati:Sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Aproape.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu zic ca merit aceasta functie pentru ca ma implic foarte mult in tot ceea ce fac , indiferent de circumstante , avand ceva experienta in ajutarea oameniilor , si explicarea greselilor pe care le-au savarsit.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Numele meu este Ianc Darius , am 15 ani , sunt dintr-un orasel numit Lupeni din judetul Huneodara , sunt elev la un liceu in clasa a 9-a. Ma consider un baiat cu capul pe umeri , avand simtul umorului ,dar si respectul este la locul lui si este foarte dezvoltat. Sunt devotat , ma implic 101% in tot ce fac chiar daca mai dau de niste "greutati".

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Darius Ion
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Helsinki
  • Ore jucate pe server:230
  • De cat timp jucati pe server:3 luni aproape
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acum in timpul scolii , cam 3 , 4 ore pe zi , dar in weekend , se pot dubla , depinde de starea de sanatate.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Niciuna
  • ID-ul din joc:7142
  • Averea detinuta in joc: Niste masinute mai medium buget , si cativa banuti in banca
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu , chiar ma inteleg bine cu ei.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As fi mult mai atent la tot ce se intampla pe server  si sa ajut playerii care au nevoie , explicandu-le unele lucruri.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Punerea în aplicare a regulamentului explicarea situatilor specifice raspunderea la tickete si asistenta in diverse situatii occ .   
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Edited by AnxiuDarius
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Update: Am fost nevoit sa imi schimb numele din buletin si cel care imi apare in joc pentru ca am parasit mafia in care eram in acel moment:

Nume Buletin: Darius Ianc 

Nume din joc: Buffalo

Edited by AnxiuDarius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share