Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Tom Keen [ID: 2397]


RAtheSUNGOD
 Share

Recommended Posts

 

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Balan Adrian
  • Varsta reala:26
  • Orasul unde traiti:Sibiu
  • Cu ce va ocupati:Politist
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie din cauza experientei mele pe sv, sunt o persoana activa si joc pe acest server din placere si pentru Rp lungi si de calitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana corecta din punctul meu de vedere, consider ca in acest joc am respectat regulamentul motiv pentru care nu am acumulate warn-uri, iar dupa o perioada de 460 ore consider ca e momentrul sa trec la un alt nivel si sa ajut toti playerii acestei comunitati sa inteleaga regulamentul si sa nu faca greseli.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Tom Keen
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):RA
  • Ore jucate pe server:460+
  • De cat timp jucati pe server:cateva luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: peste 8 ore pe zi (cam 5 zile ) iar 2 zile mai putin aprox 2-3 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn + 1 ban permanent (bug abuz)
  • ID-ul din joc:2397
  • Averea detinuta in joc: 2,5m aproximativ
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu tot timpul am ascultat si am intrebat cand aveam dubii asupra unei actiuni care urma sa o fac 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Diferit nu cred ca as face nimic mi-as face doar datoria de Helper
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Asculta si ajuta Playerii sa inteleaga regulamentul explicandu-le unde gresesc, sterg masinile abandonate...
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA(programul de la NVIDIA)
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share