Jump to content
×
×
  • Create New...

[RE] Falcone Giovanni [56785]


Recommended Posts

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Falcone
  • 1.2 Prenume: Giovanni
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 24
  • 1.5 Înălțime: 1,83
  • 1.6 Greutate: 84kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: - 
  • 1.9 Număr de telefon: 787-5510

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da sunt un cetatean legal al comunei Los Santos
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de orice fel de boala cronica
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufer de orice fel de boala fizica
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Din fericire incontinuare nu sufar de niciun fel de boala dar probabil mi-ar afecta performanta ca angajat dar tot nu m-as da batut 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu nu am fost vreodata arestat pentru vreo crima
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu am fost vreodata arestat pentru vreo infractiune
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am facut uz de substane interzise in ultimii doi ani
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da am primit o contraventie in conformitate cu legislatia rutiera 
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da sunt in posesia unui permis de conducere valabil 
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu,Nu mi-a fost vreodata suspendat permisul de conducere
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da sunt capabil sa comunic atat verbal cat si scris in Limba Romana
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da mai am alte cunostinte lingvistice respectiv in Limba Engleza,respectiv Limba Italiana fiind nascut acolo pot spune ca sunt un vorbitor fluent in ambele limbi

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da am mai trimis o aplicatie de angajare la Departamentul de Politie in trecut
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: ACCEPTAT 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da am mai trimis o aplicatie de angajare catre oricare alta agentie a statului
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: ACCEPTAT
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: postas,sofer de autobuz,gunoier etc

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur Departamentului de politie din Los Santos pentru ca de prima data de cand am intrat m-a uimit absolut fiecare aspect al jobului in sine fie el observabil si de catre ceilaltii sau nu si pentru ca regret ca am lasat cel mai stabil si bine platit job din tara pentru niste decizii luate in graba si negandite.Pe langa acestea fiind spuse principala cauze este toate persoanele minunate pe care le-am cunoscut in cadrul departamentului care mi-au facut de asemenea viata mai usoara dar de asemenea le multumesc si acelor care nu au fost foarte dulci cu mine m-au invatat ca lucrurile nu merg mereu in favoarea mea si ca trebuie sa rezist fie soare fie ploaie.Vreau din nou sa ma implic in pastrarea linstii din orasul Los Santos in orice fel de misiune sunt instruit si sa imi depun din nou loialitate si cuvantul fata de lege sa fiu un om nobil al societatii
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Cum am mai spus fiecare persoana are ceva special care face diferenta in fel si fel de situatii.Despre mine cred ca special este nu pentru ca ma uit in oglinda si imi zic asta ci pentru atat eu cat si persoanele cu care imi petreceam timpul in departament si lumea din afara le observau modul de a aborda situatii auzite si nemaiauzite,felul de a ma comporta in principiu ca imi place sa fac absolut toate persoanele din jurul meu sa se simte bine dar cand treaba devine serioasa stiu sa ma comport ca atare.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Andrei
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16 
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Ploiesti 
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 4 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 2 ani cred 
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 400
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 56785
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu Da 
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu Da 
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu Da 
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da am citit informatiile legate de aplicatie
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da am citit regulamentul politiei
  • 5.14 Alte informații : REINTEGRARE !!! Grad:Agent-Principal
Link to comment
Share on other sites

                                                                               DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                   DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                            CV-ul Dumneavoastra a fost
                                                                                      
RESPINS!



            DATA                                                                                                                                                     SEMNATURA                                                          
  
   21/05/2023                                                                                                                               Sub-Comisar Dima Sierra-Cristiana

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share