Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Costica Stelian [ Stelica / ID: 4170 ]


ReluCapota
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stelian Alex
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Constanta/Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Student la Universitatea Politehnica Bucuresti, Facultatea de Energetica.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit o sansa pentru aceasta functie deoarece sunt o persoana activa, dedicata si cu simt de raspundere.Am petrecut ceva timp pe acest server, mi-am dezvoltat gandirea RP din mai multe puncte de vedere, cat timp am fost si civil si politist si in prezent membru al unei organizatii. Tin sa cred ca ma voi descurca cu aceasta functie, cunosc in proportie de 90% server-ul si sunt capabil in a explica si a arata 'mersul' acestei comunitati,atat jucatorilor noi cat si a celor cu vechime, care nu au inteles anumite lucruri.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana, sociabila, prietenoasa.Imi cunosc limitele, daca mi-am stabilit un scop, nu am sa renunt pana nu il voi indeplini.Sunt o fire glumeata, rabdatoare si imi place sa vin in ajutor,mai ales pentru cei care au nevoie, si fac acest lucru cu placere.Merg pe premiza, 'respecta si vei fi respectat', mereu imi voi oferi respectul fata de o persoana necunoscuta, pana la proba contrarie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Costica Stelian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Stelica
  • Ore jucate pe server: 292
  • De cat timp jucati pe server: De la inceputul lunii mai.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: De saptamana viitoare termin munca si incep facultatea, deci in jur de 3-5 ore pe zi/ 2-3 ore pe noapte.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 Warn in primele mele zile de RP, iar al2lea luat din cauza unei reactii d'ale mele, facuta la nervi.
  • ID-ul din joc: 4170
  • Averea detinuta in joc: ~500.000RON
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: In general nu, dar nu se poate ca toata lumea sa te placa.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Am avut cu un membru care a plecat, in rest certuri minore, pe care le-am rezolvat cu scuzele de rigoare.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Fata de altii care detin aceasta functie, mai nimic diferit, deoarece cei actuali isi fac treaba bine, daor ca uneori sunt coplesiti, Vin doar in ajutorul lor, pentru a incerca sa ajutam cat mai multa lume.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu gestionarea ticket-elor, respectiv rezolvarea problemelor aparute intre jucatori, sa raspunda la intrebarile adresate de catre jucatori, etc
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, OBS si dupa data de 20 sept, cu un mic upgrade, cu soft-ul NVIDIA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.

Va multumesc pentru timpul acordat!

Edited by ReluCapota
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share