Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] JayOmicron [57277]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Simon Dragos-Mihai
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti: Iasi
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie datorita faptului ca cunosc regulamentul aproape la perfectie regulamentul si sa pot ajuta comunitatea in fiecare zi.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma de fel si rabdatoare, o persoana care atunci cand e vorba de regulament il respecta si daca greseste recunoaste sau chiar spune unde a gresit

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Simon Dragos-Mihai
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): JayOmicron
  • Ore jucate pe server: 1450
  • De cat timp jucati pe server: Un an si ceva
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-3 ore in zile ocupate / 6-8 ore in zile libere
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1. Un warn pe PowerGaming (din cauza unui desync, n-am avut filmare sa dovedesc) ~400 de ore
    2. Un Ban de no-fear (nu mergea voice-chatu si nu eram atent la actiune in general eram pe stream)
  • ID-ul din joc: 57277
  • Averea detinuta in joc: ~5m
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: In general nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Una singura cu Mr.Ficus: a fost o actiune de tip ostatic pe stream si l-am facut pe acesta prost din cauza faptului ca facea no-fear + mixing, mi-am cerut scuze mai tarziu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Altceva in afara de tickete nimic
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperu se ocupa in principal de ajutarea comunitatii cand vine vorba de intrebari si sa explica atunci cand un jucator greseste, mai ales jucatorii noi de pe server, pe langa asta acesta se poate ocupa de masinile abandonate sau curatenia la joburile legale (cu un anunt pe chat de curatenie)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da (Chiar si pe stream)
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share