Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Raul Schwarzenegger [.rauL !/1574]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Suciu Raul 
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Medias
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur. 100%
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Aproape la perfectie 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece imi dedic aproape tot timpul meu liber pe acest server. Ma joc pe FPLAYT inca din 2019 , inca de aproape de cand s-a deschis de era serverul in PALETO iar CARLITO facea live cu ROMEO. Cred de asemenea ca merit aceasta functie deoarece pe parcursul acestor ani am incercat sa nu am deloc nici o sanctiune insa in toti acesti doar 4 sanctiuni am avut iar acelea fiind minore. Sunt loial serverului iar cu acest server eu am copilarit. Am ajutat lumea de pe server cat de mult am putut si unde am stiut iar faptul ca iubesc aceasta comunitate si i-am fost loial ma face sa ma implic si mai mult , aplicand ca si membru staff si a ajuta cat mai mult aceasta comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat responsabil, intelegator , ajutator si o persoana cu care poti avea un dialog. De asemenea sunt o fire care isi asuma greselile pe care le face si gandeste de multe ori inainte sa spuna ceva sau sa actioneze.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Raul Schwarzenegger
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Kisu pe steam insa pe chat apare .Kisu $ ( sunt conectat cu cfx )
  • Ore jucate pe server: 840
  • De cat timp jucati pe server: De foarte mult timp, din 7 Julie 2019 , 4 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In weekend 8-9 ore iar in cursul saptamanii cand am scoala 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 warn-uri, 1 ban permanent cu drept, 1 ban provizoriu. { am explicatie pentru acel ban permanent }
  • ID-ul din joc: 1574
  • Averea detinuta in joc: 65K.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Sincer, cum am fost politist poate ca da. NU bag mana in foc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Deloc , niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie , ar fi diferit deoarece pot ajuta cu intregime oamenii si comunitatea. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu intelegerea problemelor a fiecarui player, rezolvarea acestora si explicarea nelamuririlor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur , insa cu o calitate putin mai scazuta.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur, sunt foarte constient si de acord pe deplin.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share