Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Maxim Calin [ maxim.no$ / ID 68647]


Recommended Posts

  • Numele real: Maxim Calin
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: Student / Muzician
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Asa am procedat mereu in orice situatie.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc foarte bine.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie, deoarece sunt foarte activ, sunt o persoana corecta, onesta si matura. Am 21 de ani si pot spune ca la varsta asta pot sa aleg intre ce e corect si ce e gresit. Dupa 800 de ore de rp de politist m-am obisnuit sa fiu legist si sa nu fac favorizari.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat tanar, activ in viata de zi cu zi. Sunt o fire energica, imi place sa ies in oras cu prietenii, sa ma distrez, sunt chitarist de profesie (@calinmaxim05). Am ca hobby-uri principale sportul muzica si gaming-ul. Totodata sunt pasionat de masini si de fotografie, imi place sa merg la expo-uri si sa admir cele expuse. Sunt student in cadrul Universitatii Ovidius din Constanta la facultatea de Constructii, in anul doi la Inginerie Civila.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Maxim Pulaski
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): maxim.no$
  • Ore jucate pe server: 989.00
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe comunitatea fplayt de un an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Multe ore, depinde de zi 4-5 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1x Warn - Coordonare pe discord
  • ID-ul din joc: 68647
  • Averea detinuta in joc: 3.000.000$, 1x Subaru BRZ, 1x Collorado, 1x Lada, 1x Bros, 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Pot spune ca am chiar o reputatie foarte buna
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Doresc sa ajut cu productivitatea la nivel de tickete, sa fluidizam asteptarea la tickete. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca, rolul unui Helper este de a se ocupa de tickete si de a ajuta jucatorii care au intrebari legate de server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez absolut totul din momentul in care ma contectez pe server, pana cand ma deconectez cu OBS. 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share