Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Catalina Ioana [ Catalina / ID: 56944 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ciurea Catalina
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Studenta 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece  am capatat o experienta destul de mare pe acest server , motiv pentru care cred ca acest lucru ma  va ajuta sa rezolv problemele pe care le voi intampina ca si membru staff. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana cu multa rabdare, careie ii place sa asculte nelamuririle oamenilor ,sunt deschisa sa invat lucruri noi, consider ca am devenit mult mai sigura pe mine fata de ultima data cand am dat testele si sunt o persoana care aprecieaza criticile constructive, sunt sociabila și ma pot integra usor in grupuri noi de persoane. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Catalina Ioana 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):  https://steamcommunity.com/id/_Catalina  
  • Ore jucate pe server: 2500 +
  • De cat timp jucati pe server: din vara anului 2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:  1 warn pentru nerolare accident si un ban pentru civil-mafiot 
  • ID-ul din joc: 56944
  • Averea detinuta in joc:  masini clasa B, Vip, C, moto , Lowrider , Squaddie  
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As lasa prieteniile deoparte odata cu gradul si as deveni stricta la nevoie in mod egal cu toata lumea , as deveni mult mai atenta la comportamentul persoanelor din jurul meu si as atrage atentia in cazul in care sunt probleme. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu: problemele si nelamuririle comunitatii incercand sa le rezolve cat mai bine posibil , indruma jucatorii noi si le explica greselile sau ce ar fi facut in situatia respectiva  oferind un exemplu 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • Numele real: Stefan Ivan.
  • Varsta reala: 28.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in UK si sunt din Focsani, VRANCEA.
  • Cu ce va ocupati: Sunt mecanic detin service auto si dezmebrari!
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Exista o vorba adevarata care o folosesc la afacerea personala. (Prieteni si Familie suntem dupa programul de munca, cat sunt la munca imi esti client.) Deci da sunt de acord si daca vreodata un prieten face o greseala trebuie sa plateasca.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu chiar la perfectie dar il stiu destul de bine, exista circumstante in care voi avea nevoie de o parere de la cineva mai avansat.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu consider ca merit aceasta functie dar eu imi doresc sa ajut cei care au nevoie pe acest server si sa ajut la rezolvarea problemelor care o sa fie creeate din diferite situatii pe server!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Stefan, Si sunt o persoana respectuasa, calma, intelegoatoare si pasionat de multe activitati, imi place sa imi fac multi prieteni si sa respect pe toata lumea, sunt foarte multe de spus despre mine ca persoana, mai mult stiu altii care ma cunosc si vad cum sunt. Poate voi avea sansa sa va arat ce persoana sunt atat OOC cat si IC.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Stefan IvN.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):StefanIvN.
  • Ore jucate pe server: Am 1830 ore pe acest server.
  • De cat timp jucati pe server: Pe acest server am intrat aproximativ 8-10 luni, am jucat aproximativ 10 ore din cauza unor probleme personale, dupa care am revenit  in Septembrie 2022 si ma joc destul de mult timp , am fost implicat in diferite actiuni / activitati.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zile, sunt zile care joc peste 10 ore si sunt zile care joc cel putin 1 ora jumate!
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am fost o singura data avertizat verbal de catre un domn din STAFF deoarece imi foloseam statia in apa si nu stiam in acel timp, dupa am primit Ban Pentru ABUZ STAFF cand am fost Helper si Doresc sa fac parte din echipa STAFF deoarece chiar mi-a placut sa ajut playeri care aveau nevoie si mi-am invatat lectia!
  • ID-ul din joc: 47592
  • Averea detinuta in joc: Averea nu o pot descrie in numere deoarece detin  masini si diferite investii pe care nu pot echivala un numar exact dar pot spune ca tot ce am se echivaleaza undeva la 25.000.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, am o reputatie foarte buna, toti care ma cunosc ma stiu ce fel de persoana sunt si stiu ca nu sunt o persoana care creeaza probleme!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Sunt o persoana care intelege toate problemele, nu am avut nici o discutie aprinsa cu cineva, intodeauna mi-au explicat problema si am inteleso.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Toti suntem diferit si avem o influenta diferita. Nu pot zice ca fac ceva diferit dar as fii acolo sa ajut atunci cand va fi nevoie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta la rezolvarea problemelor care sunt facute la TICKET-UL respectiv(Reclamatii / Intrebarii / Bug), dar tot odata cred ca pot sta in no clip si sa duca peste tot pe harta sa vada daca sunt masini abandonate sau conflicte care incalca regulamentu si sa intervin atunci cand situatia se inrautateste!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea de a filma in permanenta!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de accord cu aceasta sanctiune.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share