Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Columbus Popescu [ bSD#GAMBETTI / 46753 ]


Recommended Posts

Numele real: Burlacu Sebastian
Varsta reala: 25.
Orasul unde traiti: Bucuresti .
Cu ce va ocupati: Student
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Categoric.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu pot spune ca il cunosc la perfectiune , dar in proportie de 80% cu siguranta , restul 20% este improvizatie , dar si situatii imprevizibile. 
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu ma cred superior fata de ceilalti concurenti la acest post . Dar as dori sa castig experienta in acest domeniu , simt ca se va potrivi perfect abilitatiilor mele.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ca si scurta descriere a mea va pot spune in primul rand placerile personale pe baza de jocuri , acestea au inceput cam cu 1 an in urma de cand am achizitionat un sistem care sa imi permita sa fac acest lucru , iar prima data am incercat CSGO-ul , nu a fost pe placul meu si am cautat ceva de genul RP , am inceput ca toata lumea pe SAMP dar dupa ce am fost adus pe comunitatea FPLAYT de catre un prieten nu am mai renuntat la pasiunea pentru acest joc deoarece ma completat. Cat despre pasiunile mele din afara mediului de gaming , pot spune ca sunt pasionat de bucatarie , dar si de transport , de aceea am optat pentru o facultate in domeniu . Sunt un tip amabil , dar si foarte comunicativ , serios dar si glumet si amuzant . Sunt caracterizat de catre prieteni ca si bunatatea intruchipata , ajut pe toata lumea ofer tot ce am pentru binele oricui dar si daca sunt luat la misto incerc sa tai orice legatura si sa schimb anturajul daca il consider negativ . 
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Columbus Popescu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Sebica
Ore jucate pe server: 2230
De cat timp jucati pe server: Din 12/04/2022
Cat timp acordati serverului pe zi: In ultimul timp peste 10 ore .
Sanctiuni anterioare pe server: 3 Warn-uri ( Jefuit in loc pubilc , PG ,  RDM ) , provocat in toate cele 3 sanctiuni .
ID-ul din joc: 46753
Averea detinuta in joc: TUG , MTL utilitar   si altele printre picaturi , nu o avere foarte mare pot spune , dar sunt multumit doar cu atat.  
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu .
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu .
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta populatia acestui oras . Pentru mine nu va fi un + deoarece nu doresc aceasta functie pentru nevoile personale . Strict pentru a ajuta alte persoane , cum am fost si eu de nenumarate ori ajutat . 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cum spuneam si mai sus , ofera sprijin celor ce au nevoie din acest oras .
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share