Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jalisco Ionut [ xionutx / ID: 532 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Ionut
  • Varsta reala:17 ani
  • Orasul unde traiti:Tecuci
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Experienta mea de-a lungul timpului pe comunitatea FplayT este una destul de mare din care am capatat destul de multa experienta si invataturi care ma vor ajuta in gestionarea functiei si a ticketelor,cunoscand majoritatea tipurilor de roleplay si situati in care si eu am fost pus si am invatat din ele,rabadarea si compasiunea fiind unele din atuurile care sunt punctele de temelie ale unui bun Helper,insusiri pe care cu timpul le am capatat in aceasta comunitate minunata si la randul meu vreau sa le ofer jucatorilor noi, pentru ai indruma sa aleaga sa joace frumos si corect pe aceasta comunitate.Totodata experienta ma invatat cum sa interactionez cu oameni si cum sa ii abordez in functie de comportamentul acestora.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salutare, numele meu este Ionut, dar majoritatea oamenilor imi spun Jalisco. Joc Fivem de aproximativ 5 ani si pe aceasta comunitatea de aproximativ 4 ani si ceva.Locuiesc in Tecuci si imi place sa calatoresc mult prin tara. Sunt o fire determinata, cu simtul umorului, imi place sa imi fac prieteni noi, sunt o persoana deschisa si comunicativa, cu bunul simt, devotament in orice ma implic, rabdatoare si empatica cu toata lumea. Majoritatea timpului il dedic FplayT-ului fiind unul din principalele Hobby-uri.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Jalisco Ionut
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):xionutx
  • Ore jucate pe server:3300
  • De cat timp jucati pe server:4 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:3 warn-uri si 2 ban-uri
  • ID-ul din joc:532
  • Averea detinuta in joc: 2 milioane in banca si inca 5 milioane in bunuri
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu,nu sunt genul de persoana care sa ma cert si respect membri staff
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca asa obtine aceasta functie as indruma noii jucatori de pe comunitate spre un rp cat mai calitativ.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu solutionarea ticketelor in joc cat si pe discord si ajuta helperii in teste pentru gestionarea ticketelor
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da ,obs.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share