Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER ] Edy Andrei [ AMETITU / 38217 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

 

 

Numele real: Eduard Andrei 

Varsta reala: 16

Orasul unde traiti: Timisoara

Cu ce va ocupati: Elev

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: 10/10

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):In cele 1050 ore adunate pe server si cele 2500 pe fivem, consider ca am capatat experienta necesara pentru a fii un membru staff desavarsit si pentru a rezolva orice ticket cu brio. 

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma consider o persoana foarte matura. Sunt capabil din toate punctele de vedere sa rezolv orice ticket voi avea. Nu ma enervez usor, sunt foarte calm, nu sunt bombardier sa vin la ticket "cu ce te ajut bossu meu". 

 

 

Informatii de pe joc:

 

 

 

Numele din joc (Buletin): Edy Andrei

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):AMETITU

Ore jucate pe server:1250+

De cat timp jucati pe server:Din iarna anului 2021.

Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 8 ore. 

Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn-uri, unul pentru PG si unul pentru Nerolare accident. 

ID-ul din joc:38217

Averea detinuta in joc: Aprox. 2,5kk

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi as dedica 100% din timpul petrecut pe server partii administrative.As rezolva oamenii problematici si multe altele. 

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor, sanctionarea playerilor care nu fac un roleplay la nivel advanced sau fac o greseala, ajutarea unui player nou care de ex. nu l a dat in buncar. 

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, OBS. 

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share