Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ionescu David[Lix/6701]


Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: David
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student/Investor
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Normal.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia de Helper in Teste deoarece am o experienta acumulata pe server, si din sanctiunile acordate de membrii staff am invatat multe lucruri. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc David am 17 ani locuiesc in Bucuresti, sunt o fire calma, respectuoasa. Sunt o persoana foarte sociabila, ma integrez super repede in grupuri de "prieteni", imi place sa joc ping-pong si sa ma joc pe calculator.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ionescu David
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Lix
  • Ore jucate pe server: 1800
  • De cat timp jucati pe server: 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 8 Ban-uri, si 6 ban uri fara Cele de "Esuarea de a sta intr-o factiune"
  • ID-ul din joc: 6701
  • Averea detinuta in joc: 3 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit, o sa fiu aceeasi persoana, numai ca o sa dedic mai mult timp server-ului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor de pe server, au preocuparea ca toti playerii de pe server sa nu faca "prostii"/troll.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share