Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Andrei Bebino [ bebino / ID: 76833 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Basarab Andrei.
  • Varsta reala: 21 de ani. 
  • Orasul unde traiti: Galati.
  • Cu ce va ocupati: Ma ocup cu moderarea unui studio de videochat.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit acesata functie din pricina situatilor intalinte pe server si pentru ca imi doresc sa ii ajut comunitatea sa evolueze intr-un mod cat mai bun.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Sunt o persoana amabila care stie sa respecte pe oricine, imi place sa ofer respect, dar la randul meu sa primesc respect, nu imi place sa barfesc persoanele si nu imi plac prietenii si prieteniile false, nu suport oamenii care spun minciuni si care mereu nu sunt seriosi, pot spune ca am simtul umorului pana in limita bunului simt, fac box de 5 ani si imi place sa fac sport. In timpul liber imi place sa ies afara cu prietenii sau să ma joc jocuri video si sa ajut oameni. Mereu am fost o persoana serioasa cand e vorba de seriozitate. Nu imi place sa ma bag acolo unde nu trebuie, de fel sunt o persoala sociabila, glumeata si de treaba. Îmi place sa îmi traiesc viata din plin si sa ma bucur de fiecare clipa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bebino Andrei. 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 𝓑𝓮𝓫𝓲𝓷𝓸🧃
  • Ore jucate pe server: Am 823 de ore jucate pe server.
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server din februarie 2023.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord serverului pe zi 5-8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nici o sanctiune pe server.
  • ID-ul din joc: 76833.
  • Averea detinuta in joc: In jur de 3,5 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am altercatii cu nici um mebru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As face diferit un singur lucur daca asi obtine functia, as cere feedback-u persoanelor de la ticket legat de rezolvarea acestuia.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctu meu de vedere un Helper se ocupa cu rezolvarea problemelor intr-un mod cat mai pe intelesu tuturor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea de a filma.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share