Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Marinica Namol [VIJAI / Id: 46841]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Zota Alexandru
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti: Curtea de Argess
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece in perioada in care m-am jucat pe server am putut capata foarte multa experienta si cred ca as avea aptitudinile necesare pentru a ajuta comunitatea prin aceasta funtie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat de 17 ani caruia ii place sa isi faca prieteni noi mereu si sa iasa in oras cu iubita, iar pe langa toate acestea imi place sa petrec tim pe jocuri video avand 1111 ore petrecute pe fplayt.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Marinica Namol
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):VIJAI
  • Ore jucate pe server: 1100
  • De cat timp jucati pe server: Din august anul 2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In cam o medie de cuprinsa intre 6-16 ore pe zi majoritatea timpului petrecut nocturn
  • Sanctiuni anterioare pe server: am
  • ID-ul din joc: 46841
  • Averea detinuta in joc: in jur de 10 milioane 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as acorda 50% din timpul petrecut pe server ticketelor deoare ce imi place foarte mult sa ajut persoanele noi pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: cu ajutarea persoanelor noi cu mai putine informatii legate de server/rp cati si a celor mai vechi deasemenea.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: eviden
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share