Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Sergiu Harmani [Sergiuu/23479]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Sergiu
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Elev la liceu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire calma si prietenoasa care poate ajuta pe toata lumea, mai ales persoanele care sunt la inceput si am destul de mult timp liber pentru a face activitatea de membru staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Sergiu, am varsta de 17 ani, locuiesc in Craiova, ma pot descrie ca o persoana foarte de treaba si intelegatoare cu care poti discuta despre orice, destul de permisiv, mereu serios cand este nevoie si cu capul pe umeri. Ca hobby iubesc sa ies afara cu masina/bicicleta in fiecare seara, cu prietenii si sa ma joc pe calculator. Pot acorda destul de mult serverului in fiecare zi. Avand in vederea vechimea pe care o am pe server de cand m-am apucat serios m-am gandit sa aplic si la staff deoarece as dori sa incerc si aceasta experienta pe server. Sunt un baiat cu capul pe umeri si cu cei 7 ani de acasa, care pot gestiona si o situatie dificila.
  •  

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Sergiu Harmani
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Sergiuu
  • Ore jucate pe server: 1800 (in crestere)
  • De cat timp jucati pe server: M-am apucat serios din vara anului 2022.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7-8 ore+/zi 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 Ban-uri luate la sub 100 de ore + un warn pentru PG
  • ID-ul din joc: 23479
  • Averea detinuta in joc: 3.3 Milioane + Masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine acesta functie, in primul rand as ajuta jucatorii noi ai acestui server sa inteleaga seriozitatea roleplay-ului de pe server. In al doilea rand, voi rezolva ticketele indiferent de cat timp ar dura.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un membru staff se ocupa cu rezolvarea problemelor altor playeri + indrumarea pe cei noi pentru a intelege RP-ul de pe server si sanctionarea conform regulamentului in cazurile necesare.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share