Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Raul Adrian [BRA / ID: 6346 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

Numele real: Raul Adrian
Varsta reala: 20
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: Liber profesionist
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:   Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta fuctie pentru ca mi-ar oferi oportunitatea de a contribui la dezvoltarea acestui server,de a ajuta si mentine un roleplay de calitate ceea ce ma determina sa aplic pentrui o pozitie in randul membrilor staff.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Raul am 20 de ani,sunt pasionat inca de mic de jocurile video si de editarea video cea ce ma determinat in decursul timplului sa invat sa editez in anumite programe,curand am terminat liceul in Bucuresti,ulterios am incercat sa imi gasesc un loc de munca pentru a ma intretine pe mine si pentru a imi ajuta familia.


Informatii de pe joc:

Numele din joc (Buletin): Von Geani
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):BRA ( https://steamcommunity.com/id/BRA01/ )
Ore jucate pe server: 1700
De cat timp jucati pe server: 1 an
Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore pe zi 
Sanctiuni anterioare pe server: un singur warn pentru conducere non-rp,si un ban pentru coruptie...
ID-ul din joc:6346
Averea detinuta in joc: 5M
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Probleme pe server exista si au existat inca de la inceputul meu pe aceasta comunitate, vesnicile fraze "admin la ticket?" "X vino la mine te rog" fiind unele dintre cele mai intalnite probleme pe care stafful le intampina in viata de zi cu zi, nefacerea fata asupra cerintei jucatorilor de pe server a unui membru staff care sa ii ajute. Parerea omului conteaza, fapt pentru care consider ca un atuu pe care l-asi aduce este mintea ascutita si dorinta de a da cat mai mult randament in sugestiile pe care le gandesc. Cand vine vorba de ceva diferit, nu consider ca ma "coafeaza" o anumita calitate in mod special, insa pot spune ca implicarea si dorinta de a ajuta este ceva ce gasesti foarte greu in zilele de azi, multi tinzand ca pentru orice ajutor oferit sa primeasca ceva inapoi "in secunda doi". Si de aceea, consider ca "Ceva diferit" ar fi pur si simplu dorinta de a ma implica in favoarea serverului, ci nu a primirii a ceva in schimb.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Parerea mea este ca functia atat de Helper in Teste, cat si cea de Helper propriu-zis este una foarte importanta pentru imaginea staffului, fiind intr-un numar preponderend mai mare decat restul membrilor staff, astfel situatiile in care playerii au nevoie de ajutorul unui membru staff, sansele ca un Helper sa fie prezent la Ticket sunt foarte mari. Functia de Helper este asadar foarte importanta pentru ca ei au datoria de a ajuta in cea mai mare masura jucatorii serverului, prin rezolvarea problemelor acestora, fie ca vorbim despre reclamatii impotriva unui player simplu, fie vorbind de reclamarea unui bug ori a unei nereguli petrecute pe server. Ei sunt cei care dau tonul imaginii serverului cand vine vorba de staff, fiind cei care pot raspunde la intrebari in legatura cu regulamentul propriu-zis, dar si alte curiozitati pe care playerii le-ar avea.  
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share