Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Serghei Ivanov [ Serghei Ivanov / ID: 19368 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Silav Valentin Nicu
  • Varsta reala: 37
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Administrator si unic asociat firma de curierat.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca as merita aceasta functie deoarece sunt o persoana calma chiar si in situati mai stresante,  respectoasa, responsabila si matura, ce nu creeaza probleme si pot ajuta persoanele avand rabdare si explicandu-le cu un limbaj adecvat incat sa inteleaga, desi am un ton mai apasat deoarece am fost in armata. imi place sa lucrez in echipa
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Buna ziua, Sunt Nicu, prieteni ma stiu sub numele Nickolas, Sunt Administator la o firma de curierat, in timpul liber  sunt o persoana simpla, sociabila  carui ii place sa se distreze, o caterinca cu prieteni acolo unde este cazul. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Serghei Ivanov
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Nickolas821
  • Ore jucate pe server: 1410
  • De cat timp jucati pe server: 1,5 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4 - 10 ore ( depinde de program )
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da , un Ban de NF si un warn pentru PG ( luat la 300 ore )
  • ID-ul din joc: 19368
  • Averea detinuta in joc: Un tir Kenworth, prelata + alte bunuri
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pot sa stau si la ore tarzii la care alti nu ar putea sa stea si sa rezolv cu tact tichetele atunci cand e nimeni pe server din staff.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa ajute playeri indiferent de situatie in limita regulamentului  si sa aplice sanctiuni acolo unde este cazu!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA. ( OBS )
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share