Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Amaterasu Andrei [ Eazy / 6061]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei Chipirlin
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Tyrrlestown (Irlanda)
  • Cu ce va ocupati: Chef/Politist in devenire
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia de helper deoarece cunosc regulamentul serverului foarte bine, sunt foarte activ, stau si pana noaptea tarziu daca este nevoie de ajutor cu ceva si atunci cand este foarte putin staff pe server si cred ca am acumulat destula experienta pentru a actiona corect in majoritatea situatilor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei, am varsta frumoasa de 19 ani.  Locuiesc in Irlanda, o tara invecinata cu Anglia. Am o pasiune pentru jocurile pe calculator si footbalul in special. Majoritatea timpului mi-l petrec la calculator sau afara cu prietenii. Sunt o persoana mai timida de fel, dar si cand nu sunt timid sunt foarte prietenos. Nu imi place sa ma bag in treburile altora, stau mereu la locul meu si imi place sa ajut lumea tot impul, deoarece asa mi-am format characterul ajutand oamenii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Amaterasu Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Eazy
  • Ore jucate pe server: 1263
  • De cat timp jucati pe server: Din Februarie 2021.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 5 ore pe zi, iar daca nu am munca in ziua respectiva, aproape 6.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da am fost sanctionat o data din greseala pentru motiv "Hacker" eu incercand sa fac poze cu dl. Administrator Laur.
  • ID-ul din joc: 6061
  • Averea detinuta in joc: 0$ sunt falit :))
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu si nu am avut niciodata reputatii proaste pe jocuri deoarece eram prietenos si chill cu toata lumea.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut nici o problema cu nici un membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie m-as juca mai mult pe server, mi-as dedica mai mult din timpul meu pe calucator numai pe FiveM, lasand in mare parte celelate jocuri deoparte. As ajuta jucatorii pe chat mult mai mult decat o fac si acum si mi-as dedica majoritatea timpului pentru a ajuta playerii noi pe server, celor care au nevoie de explicatii mai concrete sau sa intrebe de reguli pe care nu le stiu si pentru a nu mai exista probleme pe viitor cu jucatorii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Scopul unui helper este de a ajuta playerii/jucatorii noi ce vin in aceasta comunitate sa inteleaga regulile mai bine, sa mentina ordinea pe chat si sa rezolve ticketele de pe joc. Un helper pe langa rezolvarea ticketele de pe fivem cat si de pe discord, ar trebuii sa si dedice o parte din timp verificand playerii noi de pe server, supravegandu-i pentru a nu exista probleme din partea lor, explicandu-le cum functioneaza FiveM-ul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am aceasta posibilitate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share