Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Paris Sebastian [sebiq / ID: 2431]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Sebastian Ionut.
  • Varsta reala: 18 ani. 
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt la liceu. 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corectin orice situatie?: Bineinteles.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca orele mele acumulate isi spun cuvantul, am in jur de 2000, sunt un baiat care invata repede si isi asuma tot ce face, incercand sa faca totul bine.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Sebi si am varsta de 18 ani. Sunt un baiat simplu, prietenos si serios. Sunt foartepunctual, nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert cu lumea. Stiu ce este respectul, ce inseamna sa iti respecti colegii si sa colaborezi cu acestia. Am simtul umorului dar niciodata nu intrec masura cu gluma. Nu imi place cand cineva isi bate joc de munca mea sau a altcuiva. Sunt o persoana care se integreaza foarte repede intr-un colectiv si ma consider o persoana de incredere si comunicativa. Sunt mereu dispus sa invat lucruri noi. Nu imi plac minciunile, mincinosii sau pacalicii. Sunt un tip foarte energic si vesel, imi place sa vorbesc cu toata lumea, iar astfel am descoperit ca mai exista oameni care daruiesc pur si simplu, fara sa astepte ceva in schimb.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Paris Sebastian.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): $ebiq
  • Ore jucate pe server: 2400. 
  • De cat timp jucati pe server: De la ultimul Wipe.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Peste 4 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am 7 banuri, dar consider ca mi-am invatat greselile si pot ajuta comunitatea!
  • ID-ul din joc: 2431.
  • Averea detinuta in joc: ~5mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Chiar nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, ma inteleg bine cu toata lumea.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fiu mereu corect, activ si m-as dedica in totalitate server-ului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Functia de Helper se ocupa cu ticketele facute de jucatori cu diferite motive (reclamatii, buguri, probleme) si “intretinerea serverului”.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fiepedepsita cu ban permanent?: Da. 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share