Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Toni Montana [ Toni / ID: 19160]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Toni
Varsta reala: 17 ani
Orasul unde traiti: Zalau
Cu ce va ocupati: Elev 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da 
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Sunt un baiat cu simtul umorului. Sunt o fire calma, rabdatoare, care stie sa asculte persoanele si incearca mereu sa sara in ajutorul celor care au nevoie. Sunt timid in imprejurari noi si incerc sa ma acomodez in noile circumstante. Sunt respectuos si stiu sa las loc de "Buna ziua" peste tot unde ma duc. Chiar daca uneori mai am scapari, incerc mereu sa fiu o persoana buna si imi pare rau pentru greselile facute.

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Toni Montana
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Toni
Ore jucate pe server: 3411
De cat timp jucati pe server: Aproximativ 2 ani
Cat timp acordati serverului pe zi: 9-10 ore
Sanctiuni anterioare pe server: Un ban la 100 de ore pentru Fail RP si inca un ban la 1000 de ore pentru condus non rp
ID-ul din joc: 19160
Averea detinuta in joc: 9.830.000 Agera si o Casa clasa A paleto
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu ma stiu cu o reputatie proasta.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut altercatii cu nimeni
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Singurul lucru pe care l-as face diferit ar fi sa fac tickete si sa ajut playerii.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: un Helper se ocupa cu ajutorul incepatorilor si cu sanctionarea greselilor mari din roleplay.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da! 
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share