Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Sebastian Roman [ Laser / ID: 17800 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Roman Sebastian
  • Varsta reala: 25 ani
  • Orasul unde traiti: București
  • Cu ce va ocupati:  Manager Tehnic (hardware) + programator Java/Python part time
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoană destul de calmă, gândesc totul la rece înainte de a lua o decizie și am lucrat foarte mult cu oamenii, ceea ce mi-a creat un altfel de comportament și știu exact cum să "pun problema" și să mă "mulez" pe fiecare persoană în parte. Încerc să fiu cât mai profesional în discuțiile cu oamenii și să aduc soluțiile necesare pentru orice tip de topic/problemă
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Cum am spus mai sus, mă numesc Sebastian, locuiesc în București și lucrez ca Tehnical Manager (partea hardware) + programare Java și Python part-time (la început dar acreditat). Timpul liber mi-l petrec în principal pe server, dar și alături de "copilul meu", un labrador cu o energie cât 100 de câini. Plus, automat, ieșirile cu prietenii pentru o socializare cât mai puternică posibil. Ca și persoană, sunt o persoană foarte calmă, calculată și cu o ordine a gândirii foarte bine pusă la punct. Asta mă și ajută să comunic cât mai bine și să îmi atrag oamenii potriviți alături de mine.
     

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Roman Sebastian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): [BACM] Laser Guy
  • Ore jucate pe server: 935
  • De cat timp jucati pe server: 14 Mai, 2021. Deci 2 ani si ceva
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Când sunt la muncă, 6-7 ore pe zi, iar când sunt liber, aproape toata ziua.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 17800
  • Averea detinuta in joc: Apartament Residence, Masina Clasa Vip, Mașină Clasa A, Barcă + 200k+ bani actuali
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Chiar deloc
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodată. Nu am motive să mă cert cu membrii staff
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Ceva foarte diferit nu cred că aș putea face. În primul rând mi-aș face exact atribuțiile necesare, exact ca la carte și cum este specificat în regulament și poate aș putea aduce un plus valoare, exact ca fiecare membru ce devine parte din Staff. Dar în principal aș încerca să fiu cât mai profesional și să mă comport cu fiecare persoană în mod egal, exact cum o fac și în viața de zi cu zi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul este imaginea principală a serverului. Acesta respectă regulamentul ca la carte și se asigură ca și ceilalti membrii ai comunității să îl respecte de asemenea, colaborează cu ceilalți membrii staff în preluarea ticketelor și desigur, îndrumă toți membrii noi veniți pe server, mai ales că acum comunitatea este intr-o continuă creștere
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share