Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Semion Moghilevici [Pufulete /id:6925]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Doru Fabian
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Intru la facultate anul 1
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt apt pentru functia de staff, deoarece am o vechime pe server , am vazut cum a evoluat roleplay-ul pe aceasta comunitate de a lungul timpului. Din greseli am invatat mai bine sa fac roleplay  si acum doresc sa ajut comunitatea cat de mult posibil. Imi dedic mult timp server-ului si as dori sa fac parte din echipa staff a comunitatii FPLAYT. Un alt motiv este faptul ca sunt calm cu lumea , ma enervez greu si nu doresc sa arunc cu sanctiuni ci doresc sa ajut la perfectionarea roleplay-ului de pe aceasta comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Fabian , am 19 de ani , intru anul 1 la academia de politie din Bucuresti. Am facut sport de performanta , mai exact sport de contact. Sunt o persoana sociabila , imi place sa cunosc persoane noi si sa ma distrez cu tovarasii. Am spirit civic , bun simt ,  respect si sunt deschis la pareri din partea persoanelor cu o experienta in plus fata de a mea. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Semion Moghilevici
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Pufulete
  • Ore jucate pe server: 1400 
  • De cat timp jucati pe server: 3 ani 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore pe zi in timpul saptamanii si in weekend/vacante 12+ daca este nevoie
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 ban-uri
  • ID-ul din joc: 6925
  • Averea detinuta in joc:  Nu am avere
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as dedica mai mult timp ticketelor pentru a ajuta la dezvoltarea comunitatii , as incerca sa opresc toxicitatea de pe server. Un alt lucru pe care as incerca sa l fac diferit ar fi sa nu acord sanctiuni la orice abatere indiferent de ore cat timp greselile sunt minore si se poate invata ceva din ele.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Parerea mea este ca un helper trebuie sa diminueze timpul de roleplay pe care il are intr-o zi pe server , sa se axeze mai mult pe partea staff , pe dezvoltarea comunitatii , pe ajutarea jucatorilor noi de a intelege cum functioneaza server-ul FPLAYT , iar nu in ultimul rand sa ajute in limitele in care poate cu pareri si opinii personale fondatorii si scripterii server-ului pentru imbunatatirea roleplay-ului de pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , pot folosi OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord ! 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share