Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Oprea Vlad [ Vladus2234 / 13507 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mă numesc Oprea Vlad.
  • Varsta reala: Am vârsta de 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc în Munincipiul Ploiești.
  • Cu ce va ocupati: În momentul de față, sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcție, deoarece, am ajuns în punctul în care pot face mai mult decât roleplay pe acest server. Vreau să ajut acest server, cu tot ce îmi stă în putiință și să fac tot ce pot să rezolv problemele ( cele pe care le pot rezolva eu) . În momentul de față, cunosc tot ce are legătură cu regulamentul serverului și cu joburile/roleplayul de pe server. Pot răspunde și pot ajuta orice player cu tot ce ține de mine.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Nici odată nu mi-a plăcut să mă autodescriu, dar pe acest joc nu prea am avut de ales când am avut de făcut o aplicație. Eu sunt Vlad, un băiat de 16 ani din Orașul Ploiești. Sunt elev la Liceul Tehnologic Energetic "Elie Radu" din orașul meu natal. Mă joc acest joc din 2018 și cunosc regulamentul general al serverului ca pe Tatăl Nostru. Sunt o persoană comunicativă, cu cei 7 ani de acasă. Mereu am respectat omul, indiferent dacă acea persoană m-a respectat sau nu. Sunt pasionat de calculatoare, și știu cum funcționează un calculator și cum se montează. Tot odată, îmi plac jocurile video și pot spune că am prins o dependență.  După cum am zis și mai sus nu prea știu cum să mă autodescriu foarte bine , și voi lăsa să mă descoperiți în timp. Vă mulțumesc pentru timpul acordat!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Oprea Vlad
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Vladus223
  • Ore jucate pe server: Pe server, am  700 de ore jucate.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe acest server, de 7 luni de zile.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pe zi, pot acorda serverului, mai mult de 5 ore, mai ales seara.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut în trecut, 1 ban 3 zile pentru Condus Non-Roleplay, dar mi-am învățat lecția.
  • ID-ul din joc: 13507
  • Averea detinuta in joc: 200K bani cash, Audi RS7 Sportback, Ford Mustang GT, Bros, Duba Speedo, etc.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut altercații sau discuții aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: În primul rând, îmi voi face toate atribuțiile și toate "taskurile". Nu voi mai ține cont de prietenii și îi voi sancționa pe toți conform regulamentului și voi dedica mult mai mut timp acestui server. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper, trebuie să răspundă tuturor întrebărilor jucătorilor, să le explice în detaliu ce au de făcut, să rezolve ticketele de pe server/discord (doar cele care țin de ei) , să șteargă mașinile abandonate/de la joburi (unde este cazul) , să se asigure că nu sunt probleme ce țin de roleplay pe sv. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, cu OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share