Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] ALEHAN BORCEA [ Vizzo / ID: 76679]


Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

 

 

Numele real: Stepanov Costinel-Marian 

Varsta reala: 28

Orasul unde traiti: Constanta

Cu ce va ocupati: montator geamuri termopan 

Sunteti de acord ca trebuie sa sa lasati prietenii deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da 

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): am capacitatea de a lucra in echipa prin corectitudine, si respectarea unui regulament foarte stric. 

Descrierea dumneavoastră (Minim 20 cuvinte): Sunt foarte legist în ceea ce privește respectarea unui regulament. Asta mă definește și în viața de zi cu zi. Sunt sociabil, amuzant și corect.

 

 

Informatii de pe joc:

 

 

 

Numele din joc (Buletin): Alehan Borcea

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Vizzo

Ore jucate pe server: 625

De cat timp jucati pe server: 4 luni

Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore cand sunt liber 6-7 ore

Sanctiuni anterioare pe server: niciuna

ID-ul din joc: 76679

Averea detinuta in joc: 3 mașini, un Bro, 12k în bancă și 360k împachetați 

Va stiti cu o reputatie proastă pe joc?: Nu, ba din contra persoanelor cu care interacționează se bucură că mă cunosc. 

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu

Ce ati face aceasta diferit daca ati obtine functie?: Sincer nimic, las totul sa vina de la sine. Cu timpul am să-mi spun și părerile 

Cu ce credeți ca se ocupa un PER: Cu preluarea tickete-lor, soluționarea lor, aplanul conflictelor și sancționarea directorului HEL după faptele făcute.

Aveți posibilitatea de a filma în situații în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Da 

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din această aplicație sa fie pedepsită cu ban permanent?: Sunt perfect de acord 

Edited by Vizzo95
Link to comment
Share on other sites

  • Vizzo95 changed the title to [HELPER] ALEHAN BORCEA [ Vizzo / ID: 76679]
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share